Brie Larson i Jeremy Renner dostali seriale na Disney+. O czym opowiedzą nowe produkcje gwiazd Marvela?

08.02.2022 11:00
Brie Larson i Jeremy Renner dostali seriale na Disney+. O czym opowiedzą nowe produkcje gwiazd Marvela? Fot. Invision/Invision/East News

Brie Larson i Jeremy Renner dostali kolejne seriale od Disney+. Gwiazdy Marvela opowiedzą nam tym razem historie z życia wzięte - jedna opowie o dorastaniu, druga o budowaniu maszyn.

Disney+ - gwiazdy Marvela przygotują nowe seriale dla platformy

Jak w oficjalnym oświadczeniu informuje Disney, gwiazdy Marvela tym razem przygotują dla fanów programy dokumentalne. Brie Larson zrealizuje serial dokumentalny "Growing Up" (jest producentką i reżyser), natomiast Jeremy Renner stworzy krótki serial "Rennerventions", w którym będzie tworzył zupełnie nowe pojazdy.

Polecamy

Disney podzielił się również opisami nadchodzących seriali. I tak wiemy, że w "Growing Up" Brie Larson opowie nam o wyzwaniach, triumfach i złożoności dorastania. Każda opowieść zostanie opowiedziana z perspektywy młodego dorosłego (18-22 lata), który opowiada widzom na temat swojego życia. Każdy z bohaterów pochodzi z innego miejsca, innego tła socjalnego i innej mniejszości etniczno-religijnej. 

Każdy 30-minutowy odcinek zawiera wywiady z głównymi bohaterami, a także aktorskie sceny, które mają nam przedstawiać kluczowe momenty z życia dzieciaków. Larson i spółka obiecują, że chcą wejść głęboko w opowieści swoich bohaterów, by jak najlepiej pokazać okres dorastania ze wszystkich stron.

Polecamy

Renner postawił na nieco mniej emocjonalny projekt - ten nosi tytuł "Rennervations" i opowie nam o największej pasji aktora, czyli budowaniu maszyn. Ten czteroodcinkowy serial skupi się na przerabianiu maszyn zgodnie z potrzebami lokalnej społeczności (np. przerabiając stary traktor na amfibię, czy coś w tym stylu).

Aktor ma nadzieję, że pokazując swoje hobby światu, zainspiruje kolejne osoby do poświęcenia się pracy w przerabianiu maszyn, które mogą spełniać przeróżne zapotrzebowania. 

Niestety, na razie nie wiemy, kiedy programy Rennera i Larson zadebiutują na Disney+. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.