Byrdowie powracają w pełnym zwiastunie 3. sezonu "Ozark". Kiedy nowe odcinki?

06.03.2020 08:31
Foto: materiały prasowe Netflix |undefined Fot. materiały prasowe Netflix

W sieci ukazał się pełny zwiastun 3. sezonu "Ozark". Premiera nowych odcinków jeszcze w tym miesiącu!

Platforma Netflix zaprezentowała pełny zwiastun jednego z najbardziej oczekiwanych powrotów najbliższych miesięcy. Co zobaczymy w 3. sezonie "Ozark"?

"Ozark" - zwiastun 3. sezonu

Pełny zwiastun 3. sezonu "Ozark" prezentuje się następująco:

Zobacz też: Top 10 - najlepsze zagraniczne seriale kryminalne XXI wieku 

"Ozark" jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej cenionych seriali od platformy Netflix. Śledzimy w nim losy rodziny Byrde'ów. Nie jest to oczywiście zwykła rodzina. Głowa familii, Marty, pracuje jako doradca finansowy, a "po godzinach" pierze pieniądze dla jednego z największych meksykańskich karteli narkotykowych. Co nas czeka w 3. sezonie? W oficjalnym opisie fabuły czytamy:

Byrdowie zaczynają grę o najwyższą stawkę. Sytuacja wokół kasyna Missouri Belle robi się coraz bardziej napięta. Marty i Wendy próbują za wszelką cenę zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie, nie rezygnując przy tym z profitów, jakie daje im rosnące w siłę przestępcze imperium.

Przeczytaj także

"Ozark" 3. sezon - data premiery

3. sezon "Ozark" zadebiutuje na platformie Netflix już 27 marca 2020 roku. W rolach głównych wystąpią: Jason Bateman, Laura Linney, Julia Garner, Lisa Emery, Skylar Gaertner i Sofia Hublitz.

Zobacz też: Top 10 - najlepsze seriale kryminalne dostępne na Netflix 

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.