CW ogłosiło daty premier nowych sezonów seriali z Arrowverse oraz, „Supernatural”

Kamil Kacperski
21.06.2018 14:21
CW ogłosiło daty premier nowych sezonów seriali z Arrowverse oraz, „Supernatural” Fot. kadr z wideo

Zgodnie z przewidywaniami większości widzów, nowe odcinki sztandarowych seriali CW zadebiutują w początkowych tygodniach października 2018 roku. Kiedy konkretnie możemy się spodziewać świeżych epizodów „Arrowa”, „Flasha” i „Supernatural”. 

Nowe odcinki seriali CW będą emitowane praktycznie codziennie - według harmonogramu opublikowanego przez stację telewizyjną, aż przez 6 dni fani będą mieli okazję zobaczyć kolejne epizody swoich ulubionych produkcji. O dziwo, nowych sezonów serialów o bohaterach DC nie rozpocznie Green Arrow, a Flash.

Pierwszy odcinek 5. sezonu „Flasha” zostanie pokazany widzom we wtorek 9 października. Zaraz po nim nastąpi premiera 2. serii „Black Lightninga”, czyli kolejnego superbohaterskiego serialu o postaci DC, który jednak (na razie) nie należy do Arrowverse, czyli serialowego uniwersum DC.

Jesienne daty premier seriali DC

Następnie przyjdzie czas na kolejny sezon „Supernatural”, który powróci z nowym odcinkiem dnia 11 października 2018 roku. Na kolejne odcinki seriali DC trzeba będzie poczekać aż do niedzieli 14 października, bo wtedy wieczorem pojawi się pierwszy epizod 4. sezonu „Supergirl”. Najstarszy z seriali Arrowverse, czyli tytułowy „Arrow” zadebiutuje dopiero w poniedziałek 15 października 2018 roku, a 4. sezon „Legends of Tomorrow” z Constantinem w jednej z głównych ról pojawi się jako ostatni dopiero 22 października 2018 roku. Tak prezentuje się pełna rozpiska premier CW:

Wtorek, 9 października

  • THE FLASH (premiera)
  • BLACK LIGHTNING (premiera)

Środa, 10 października

  • RIVERDALE (premiera)
  • ALL AMERICAN (premiera)

Czwartek, 11 października

  • SUPERNATURAL (premiera)

Niedziela, 12 października

  • SUPERGIRL (premiera)

Poniedziałek, 15 października

  • ARROW (premiera)

Poniedziałek, 22 października

  • LEGENDS OF TOMORROW (premiera)

Nowe seriale zaczną debiutować od 9 października 2018 roku. Czekacie na nowe odcinki „Arrowa”, „Flasha”, „Legends of Tomorrow” i „Supergirl”?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.