"Celebrity Deathmatch" powraca. Ice Cube zagra główną rolę

Kamil Kacperski
06.12.2018 13:01
Celebrity Deathmatch|undefined Fot. kadr z serialu "Celebrity Deathmatch"

Raper będzie również pełnił rolę producenta. Na razie pomysł na serial jest sprzedawany różnym stacjom telewizyjnym, a także platformom streamingowym.

MTV planuje przygotować nową wersję kultowego wręcz programu "Celebrity Deathmatch", który polegał na pojedynkach między różnego rodzaju celebrytami. Odświeżona wersja serialu będzie produkowana przez Ice Cube'a, który stanie również na czele nowej obsady "CD". Na razie nie wiadomo jednak na jakiej stacji odbędzie się premiera rebootu, ponieważ obecnie MTV oferuje swój serial różnym stacjom i platformom streamingowym. 

Należąca do Viacomu stacja MTV planuje odświeżenie starszych marek podlegających pod nią i stąd również decyzja o reboocie serii. Producentem wykonawczym programu będzie twórca oryginału Eric Fogel.

Powraca Celebrity Deathmatch. Które gwiazdy staną ze sobą w ringu?

Na temat projektu wypowiedział się obecny szef stacji MTV Chris McCarthy. Mężczyzna jest bardzo zadowolony, że projektem zajmie się Ice Cube i jego ekipa produkcyjna Cube Vision:

Jesteśmy podekscytowani perspektywą dalszej współpracy z Ice Cubem i jego firmą - "Celebrity Deathmatch" było źródłem memów zanim powstały memy. Wciąż pozostaje gorącym tematem na mediach społecznościowych, a nasza wersja będzie inteligentną i zabawną próbą zmierzenia się z dzisiejszą popkulturą w jedynym możliwym miejscu - na ringu do wrestlingu. 

"Celebrity Deathmatch" to kolejny projekt ze "starego MTV', który doczeka się odświeżonej wersji. Wcześniej informowaliśmy już o tym, że powstanie nowa wersja "Darii" i "Aeon Fluksa". Obydwa programy mają trafić na antenę jeszcze w 2019 roku i podobnie jak "CD" są sprzedawane innym stacjom. 

Kiedy premiera nowych odcinków Celebrity Deathmatch?

Serial "Celebrity Deathmatch" był emitowany od 1998 do 2002 roku i doczekał się 93 odcinków. Fabuła polegała na przedstawianiu karykaturalnych pojedynków między znanymi muzykami, aktorami, politykami i innymi osobowościami telewizyjnymi. MTV chciałoby pokazać serial na antenie innej stacji telewizyjnej już w 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.