Chcecie znowu polubić Willa Smitha? "Bajer z Bel-air" jest już na HBO Max

13.05.2022 15:36
Chcecie znowu polubić Willa Smitha? "Bajer z Bel-air" jest już na HBO Max Fot. materiały prasowe/HBO Max

Zanim Will Smith został międzynarodową gwiazdą kina, to był skromnym chłopakiem z Zachodniej Filadelfii, którego życie pewnego dnia obróciło się do góry nogami... 

Bajer z Bel-air jest już dostępny w całości na HBO Max

Popularny serial z Willem Smithem w roli głównej, "Bajer z Bel-Air" (za wielką wodą znany jako "The Fresh Prince of Bel-Air") od dzisiaj dostępny jest w całości w serwisie HBO Max. Na platformie oczywiście pojawiły się wszystkie sezony produkcji - tych jest łącznie sześć.

Polecamy

Jeden z najbardziej ikonicznych sitcomów w historii śledzi losy Willa, nastolatka ze śródmieścia Filadelfii, który zostaje wysłany do Kalifornii, aby zamieszkać ze swoimi bogatymi krewnymi. Jego matka ma nadzieję, że wybiją mu oni z głowy głupie pomysły i wpoją dobre, tradycyjne wartości.

Tytułowym "Bajerem" jest oczywiście Will Smith, dla którego produkcja była biletem do ogromnej międzynarodowej sławy, owocującej później filmami pokroju "Dzień niepodległości", czy "Faceci w czerni". Przy okazji była też ogromnym zastrzykiem adrenaliny dla jego kariery muzycznej jako The Fresh Prince, a kawałek otwierający serial jest jednym z najważniejszych motywów przewodnich w historii telewizji:

Polecamy

Obok niego w produkcji wystąpili: James Avery jako Philip Banks, Alfonso Ribeiro jako Carlton Banks, Tatyana Ali jako Ashley Banks, Karyn Parsons jako Hilary Banks, Joseph Marcell jako Geoffrey Butler, a także Janet Hubert a potem Daphne Reid jako Vivian Banks, Ross Bagley jako Nicky Banks, czy DJ Jazzy Jeff jako Jazz.

Twórcami serialu są Andy Borowitz i Susan Borowitz. Serial emitowany był premierowo w Stanach Zjednoczonych w latach 1990-1996. Wszystkie 148 odcinków produkcji zobaczycie już w serwisie HBO Max.

My możemy jedynie dodać od siebie stare powiedzenie: "Kolekcja klasyki. Polecam i pozdrawiam, Piotr Fronczewski".  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.