Chcesz zaspoilerować znajomym nowe odcinki "Gry o tron"? Ta strona zrobi to za niecałe 4 złote

Natalia Nowecka
09.04.2019 16:26
Foto: Spoiled.io|undefined Fot. Spoiled.io

Należysz do złośliwych osób, a przy okazji masz trochę wolnych drobniaków? Istnieje strona internetowa, która za niewielką opłatą będzie na bieżąco zasypywać twoich znajomych spoilerami z nowego sezonu "Gry o tron".

Choć zdarzają się osoby, które są na tyle niecierpliwe, że lubią spoilery, to jednak większość populacji tego świata unika ich jak ognia, uważając za jedną z najgorszych plag współczesnej cywilizacji. Strach przed wyciekiem informacji o tym, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach ulubionego serialu niektórym spędza sen z powiek. Zwłaszcza takim, którzy nie mają możliwości obejrzenia produkcji w chwili telewizyjnej emisji. Jeśli się do nich zaliczacie, a przy okazji jesteście fanami "Gry o tron" i w ostatnim czasie komuś podpadliście, mamy dla was złą wiadomość. W sieci pojawiła się strona, która za odpowiednią opłatą będzie na bieżąco wysyłać spoilery z nadchodzących odcinków serialu, pod wskazany numer telefonu.

"Gra o tron" – powstała aplikacja spoilerująca 8. sezon serialu

Jeśli należycie do osób złośliwych lub ktoś nadepnął wam ostatnio na odcisk, a tak się akurat składa, że jest miłośnikiem "Gry o tron" – jest to strona dla was. Spoiled.io, za odpowiednią opłatą (wynoszącą zaledwie 0.99 $), będzie na bieżąco wysyłać spoilery z najnowszych odcinków "Gry o tron", pod wskazany przez was numer telefonu. Wy rzecz jasna pozostaniecie anonimowi. Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, iż ewentualne odpowiedzi zwrotne, wysyłane będą na wasz adres mailowy. Jeśli chcecie zniszczyć życie fanowi historii wykreowanej przez George'a R.R. Martina, nie ma lepszego sposobu.

Foto: Spoiled.io Fot. Foto: Spoiled.io
Przeczytaj także

Spoiled.io – Inspiracja do stworzenia strony

Inspiracją do stworzenia strony spoilerującej "Grę o tron" była historia pewnej kobiety, która w ramach zemsty na zdradzającym ją ex kochanku, każdego poniedziałkowego poranka zasypywała go spoilerami związanymi z 6. sezonem "Gry o tron". Mężczyzna podzielił się swym marnym losem z internautami.

Od tamtej pory spoileruje mi serial każdego tygodnia. Starałem się ją prosić by przestała, ale blokuje mnie ilekroć tylko wyśle wiadomość. Zablokowałem ją na Whatsapie, to zaczęła to robić za pośrednictwem Facebooka. Tydzień później pojawiła się wiadomość SMS. Pożyczała nawet telefony od naszych wspólnych znajomych, by z ich numerów wysyłać mi spoilery, a ja dałem się nabrać. Nasi wspólni znajomi są znaczniej bliżej z nią i ewidentnie mnie teraz nie znoszą przez to co im o mnie nagadała. Nie mogę teraz tego oglądać, bo ona wszystko rujnuje.

"Gra o tron" sezon 8. – kiedy premiera?

Pierwszy odcinek 8. sezonu "Gry o tron" zostanie wyemitowany w nocy z 14 na 15 kwietnia 2019 roku. Produkcję obejrzeć będzie można na kanale HBO oraz platformie HBO GO. Premiera ostatniego odcinka serialu odbędzie się 16 maja 2019 roku.  

Zobacz też: >> "Gra o tron": TOP5 najciekawszych teorii <<

Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.