"Chilling Adventures of Sabrina": Netflix ogłosił datę premiery i pokazał teaser 2. sezonu

Natalia Hluzow
03.12.2018 19:10
Chilling Adventures of Sabrina sezon 2|undefined Fot. kadr z teasera 2. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina"

Druga odsłona "Chilling Adventures od Sabrina" zadebiutuje na Netflix wcześniej niż się spodziewaliśmy. Kiedy premiera 2. sezonu serialu o nastoletniej czarownicy?

Nie wszyscy zdążyli obejrzeć 1. sezon nowej wersji serialu o Sabrinie, a Netflix już zapowiedział drugą porcję odcinków "Chilling Adventures of Sabrina". Kiedy możemy spodziewać się powrotu 16-letniej czarownicy, jej ciotek, przyjaciół, wysłanników piekieł i kota Salema?

"Chilling Adventures of Sabrina" sezon 2 - kiedy premiera?

Pełna mroku, czarnoksięstwa, magii i uroku głównej bohaterki produkcja powróci z 2. sezonem już 5 kwietnia 2019 roku, a więc niecałe pół roku po premierze serialu. Netflix zapowiedział nowe odcinki w specjalnym teaserze, który m.in. nawiązuje do czołówki "Sabriny" z lat 90. i ukazuje nowe, gotyckie oblicze nastoletniej czarownicy.

Jak poinformowano już wcześniej, do obsady "Chilling Adventures of Sabrina" w 2. sezonie dołączą Alexis Denisof ("Buffy postrach wampirów") i Jedidiah Goodacre ("Następcy").

Świąteczny odcinek "Chilling Adventures of Sabrina" już 14 grudnia

Kiernan Shipka w roli Sabriny Spellman zadebiutowała na ekranach 26 października 2018 roku, od razu zyskując miłość widzów i przychylność krytyków. Prócz 2. sezonu serialu, Netflix przygotował jeszcze jedną niespodziankę dla fanów produkcji. Już 14 grudnia 2018 w serwisie pojawi się specjalny, świąteczny odcinek "Chilling Adventures of Sabrina", w którym młodszą wersję głównej bohaterki zagra Mckenna Grace.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.