"Chilling Adventures of Sabrina" - nowy zwiastun ostatniego sezonu. Znamy też datę premiery

26.10.2020 16:10
"Chilling Adventures of Sabrina" - nowy zwiastun ostatniego sezonu. Znamy też datę premiery Fot. Diyah Pera/Netflix/Kobal/REX/East News

Netflix opublikował nowy zwiastun "Chilling Adventures of Sabrina" w poniedziałek 26 października 2020 roku. Przy okazji poznaliśmy datę premiery 4. i jednocześnie ostatniego sezonu.

Nadchodzi nowy sezon "Chilling Adventures of Sabrina". Ostatnie epizody popularnego serialu mają zostać zaprezentowane dosłownie pod koniec tego roku, a konkretnie 31 grudnia 2020 roku. Wiadomość została podana niedługo po tym, gdy showrunner serialu Roberto Aguirre-Sacasa zapowiedział, że ma "świetne" wiadomości dla fanów.

Chilling Adventures of Sabrina ze zwiastunem i datą premiery

Showrunner nie kłamał i faktycznie Netflix kilka dni później opublikował zwiastun 4. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina". Ten zapowiada się mrocznie i przerażająco, czyli tak jak fani lubią najbardziej. Zresztą zobaczcie sami:

Przeczytaj także

Jak czytamy w oficjalnym opisie ostatniego sezonu "Sabriny":

"Chilling Adventures of Sabrina" to mroczna opowieść o dorastaniu, która korzysta z horroru, okultu i oczywiście magii. W trakcie 4. sezonu, miasteczko Greendale nawiedzą przedwieczne terrory. Kiedy czarownice prowadzą wojnę, Nick powoli zacznie powracać do serca Sabriny, ale czy na to nie jest za późno?

Tak jak wspomnieliśmy, 4. sezon "Chilling Adventures of Sabrina" zadebiutuje już 31 grudnia 2020 roku.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.