"Chilling Adventures of Sabrina" - zdjęcie z 3. sezonu zapowiada śmierć członka rodziny Spellmanów

03.09.2019 10:39
Chilling Adventures of Sabrina|undefined Fot. kadr z serialu Chilling Adventures of Sabrina

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z trzeciego sezonu serialu "Chilling Adventures of Sabrina", które sugeruje, że nowe odcinki przyniosą śmierć jednego z bohaterów.

Już niedługo na Netflix trafi trzeci sezon "Chilling Adventures of Sabrina". Shworunner serialu postanowił podzielić się z fanami kadrem pochodzącym z jednego z nowych odcinków. Niestety zdjęcie zapowiada śmierć któregoś z członków rodziny Spellmanów. Pojawia się też nowy czarny charakter.

"Chilling Adventures of Sabrina" sezon 3 - nowe zdjęcie z serialu Netflix

Na Twitterze Roberto Aguirre-Sacasy pojawiło się zdjęcie z nadchodzącego sezonu przygód Sabriny Spellman. Przedstawia nową antagonistkę - kobietę ubraną w czarny strój, której twarz przysłania pogrzebowy welon. Kim jest tajemnicza postać?

Scena z wczorajszego planu "Sabriny"! Nadchodzi przerażająca banshee, ale kto ze Spellmanów zginie?

Twórca wyjaśnił, z jaką złą siłą czarownice będą musiały stanąć oko w oko w swoich najnowszych przygodach. Zapowiedział też, że konfrontacja z banshee przyniesie śmierć jednego z bohaterów.

Przeczytaj także

Banshee to istota pochodząca z mitologii celtyckiej. Dosłownie nazwa ta oznacza "kobietę z kurhanu", ale w wierzeniach dawnych mieszkańców Wysp Brytyjskich odnosi się po prostu do mrocznej siły, która jest jednocześnie złym omenem. Jeśli ktoś spotka na swojej drodze banshee, ktoś bliski wkrótce umrze. Osoba, która zobaczyła zjawę, niedługo zginie. Usłyszenie lamentu stwora oznacza, rychłą śmierć w rodzinie. Innymi słowy, rodzina Spellmanów wpadła w poważne kłopoty.

W przekazach celtyckich banshee zazwyczaj ukazywana jest jako kobieta w bieli - ubrane są w długie szaty i charakteryzują się jasnymi włosami powiewającymi na wietrze. Serialowa zjawa została jednak przedstawiona jako członkini orszaku żałobnego. Być może podczas pogrzebu jednego z bohaterów.

Przeczytaj także

"Chilling Adventures of Sabrina" sezon 3 - kiedy premiera?

Oczywiście w świecie magii śmierć wcale nie oznacza końca zmarłego. W poprzednich odcinkach Zelda i Hilda niejednokrotnie trafiły do grobu i zawsze udawało im się z niego wyjść. Niewykluczone jednak, że obecność banshee oznacza, że wielokrotne zmartwychwstania wkrótce mogą się skończyć. Jak potoczą się losy rodziny Spellmanów? Przekonamy się niebawem. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy trzeci sezon "Chilling Adventures of Sabrina" trafi na Netflix.

W serialu powrócą Kiernan Shipka, Ross Lynch, Michelle Gomez, Jaz Sinclair, Lachlan Watson, Chance Perdomo, Lucy Davis oraz Miranda Otto. Dwa poprzednie sezony  "Chilling Adventures of Sabrina" są dostępne w ofercie Netflix.

Zobacz też: Znamy szczegóły 3. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina". Kiedy premiera nowych odcinków?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.