Christina Ricci dołączyła do obsady nowego serialu o Wednesday Addams od Tima Burtona

22.03.2022 10:28
Christina Ricci dołączyła do obsady nowego serialu o Wednesday Addams od Tima Burtona Fot. Orion Pictures/Paramount Pictures/Scott Rudin Productions/East News

Odtwórczyni roli Wednesday Addams z lat 90. dołączyła do obsady nadchodzącego serialu Netflixa od Tima Burtona. W jaką rolę wcieli się Ricci?

Christina Ricci zagra oficjalnie w serialu o Addamsach od Tima Burtona

Jak podaje portal Deadline, aktorka znana z najpopularniejszej wersji rodzinki Addamsów dołączyła do obsady nowego serialu Tima Burtona. Christina Ricci powróci do zwariowanego świata przedstawionego w opowieści o nietuzinkowej rodzinie i to w sporej roli.

Polecamy

Nie jest to jednak starsza wersja Wednesday - Deadline potwierdziło, że jej postać będzie zupełnie nowa i nie pojawiła się wcześniej w żadnej opowieści o Addamsach. Więcej szczegółów na ten moment nie znamy i raczej nie poznamy. Netflix chce bowiem przygotować dla fanów niespodziankę.

Jenna Ortega ("Jane the Virgin") została wybrana do roli tytułowej w nadchodzącym serialu "Wednesday" od Tima Burtona i Netflix, który skupi się na ikonicznej postaci nastolatki z gotyckiej rodzinki.

Komedia o dorastaniu będzie napisana przez twórców "Tajemnic Smallville", Ala Gougha i Milesa Millara, a wyreżyseruje ją Tim Burton. Ta opowie o przygodach Wednesday Addams w akademii Nevermore, gdzie nastolatka próbuje udoskonalić swoje umiejętności psychiczne, a także zapobiec tragediom, które dotykają swoje małe miasteczko. Poza tym będzie musiała nauczyć się nawiązywania kontaktu z nowymi ludźmi.

Polecamy

Serial dla nastolatków/młodych dorosłych będzie pierwszą produkcją skupiającą się stricte na Wednesday Addams, a przy okazji będzie telewizyjnym debiutem Tima Burtona. 

W obsadzie oprócz Ortegi i Ricci znajdziemy również Luisa Guzmana, który wcieli się w Gomeza Addamsa oraz Cathrine Zetę-Jones. Ta odegra rolę Morticii Addams.

Na razie data premiery "Wednesday" nie jest znana. Obecnie trwają jeszcze zdjęcia do pierwszego sezonu produkcji.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.