"Co robimy w ukryciu" - arcyzabawny serial Taiki Waititiego powraca z 3. sezonem. Zobaczcie zapowiedź

16.07.2021 10:57
"Co robimy w ukryciu" - arcyzabawny serial Taiki Waititiego powraca z 3. sezonem. Zobaczcie zapowiedź Fot. materiały prasowe/FX

Jeśli tak samo jak my tęskniliście za wampirami ze Staten Island, to mamy dobre wieści - w sieci pojawił się zwiastun 3. sezonu "Co robimy w ukryciu".

Co robimy w ukryciu doczekało się 3. sezonu. Zobaczcie zwiastun

Bazujący na filmie "Co robimy w ukryciu" serial o tym samym tytule stał się niespodziewanym hitem dla telewizji FX. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że dzieło Taiki Waititiego i Jemaine'a Clementa doczekało się 3. sezonu. W sieci pojawiła się zapowiedź nowej serii, która zachęca nas do odwiedzenia VR-u - mowa oczywiście o vampire reality, a nie virtual reality.

Polecamy

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że nowe odcinki "Co robimy w ukryciu" zadebiutują na FX już 2 września. Zobaczcie ich zapowiedź poniżej:

Nandor (Kayvan Novak), Nadja (Natasia Demetriou), Laszlo (Matt Berry), Colin Robinson (Mark Proksch) i Guillermo (Harvey Guillén) powrócą w nowym sezonie. Wampiry będą nieco przerażone z powodu tego, że ich ludzki pomocnik/przyjaciel Guillermo został... zabójcą wampirów.

Polecamy

Z tego powodu stają się potężniejsze, niż wcześniej. Oczywiście przy okazji spotkają na swojej drodze kolejne ciekawe sytuacje: kuszącą syrenę, mecz piłki nożnej przeciwko wilkołakom, kasyna w Atlantic City, kulty dobrego samopoczucia, byłe kochanki, siłownie, a także 100. urodziny Colina Robinsona. Krótko mówiąc - będzie się działo.

Tak jak wspomnieliśmy, nowe odcinki "Co robimy w ukryciu" zadebiutują już 2 września 2021 roku na FX. W Polsce serial jest emitowany na HBO GO, jednak na razie data premiery w naszym kraju jest nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.