Courteney Cox odtworzyła słynną scenę z "Przyjaciół". Znowu założyła indyka na głowę [WIDEO]

27.11.2020 10:56
Przyjaciele - Lisa Kudrow, Courtney Cox, Matthew Perr, Hank Azaria - kadr z serialu Fot. INTERFOTO USA/SIPA/East News

"Przyjaciele" cieszą się niesłabnącą popularnością, dlatego z okazji Święta Dziękczynienia Courteney Cox postanowiła odtworzyć jedną ze scen z serialu.

26 listopada 2020 roku przypadło tegoroczne Święto Dziękczynienia. Z tej okazji gwiazda serialu "Przyjaciele" postanowiła sprezentować swoim fanom nową wersję kultowej sceny z odcinka sprzed 22 lat.

"Przyjaciele"  - Courteney Cox odtworzyła scenę z serialu

Courteney Cox obchodziła Święto Dziękczynienia dość nietypowo, ale nie zapomniała przy tym o wiernych fanach "Przyjaciół". Wielu z nich co roku wspomina odcinek, w którym pierwsze skrzypce gra ten ważny dla Amerykanów dzień oraz jego symbol - indyk.

Zobacz także

Aktorka zdecydowała się przywdziać osobliwe nakrycie głowy, które zaprezentowała po raz pierwszy w odcinku z 19 listopada 1998 roku znanego w Polsce pod tytułem "Ten ze wspomnieniami ze Świąt Dziękczynienia". To właśnie wtedy Monica włożyła sobie na głowę indyka. Ten wyczyn został powtórzony przez Cox na jej Instagramie.

Krótkie wideo opisała tylko "Wesołego Święta Dziękczynienia, buziaczki", ale z drugiej strony, po co marnować czas na pisanie, skoro wideo wyraża więcej niż tysiąc słów?

Polecamy

Świadoma tego, że w kręgach fanów "Przyjaciół" uchodzi za symbol Święta Dziękczynienia, Cox odtworzyła kultowy moment z serialu. Ale czego się nie robi dla wiernych fanów?

Polecamy

Reunion "Przyjaciół" - kiedy premiera?

Z Courteney Cox pozostałymi gwiazdami serialu "Przyjaciele" spotkamy się po latach w specjalnym odcinku, który będzie retrospektywą sitcomu. Jego premiera miała odbyć się na początku roku 2020. Pandemia koronawirusa sprawiła jednak, że została opóźniona o kilkanaście miesięcy. Pojawił się pomysł wirtualnego spotkania po latach, ale szybko został porzucony. Twórcy i aktorzy woleli poczekać, by spotkać się na żywo z publicznością. Według najnowszych informacji reunion "Przyjaciół" ma trafić na HBO Max w marcu 2021 roku. W Polsce specjalny odcinek sitcomu prawdopodobnie będzie dostępny na HBO i HBO Go.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.