"Cowboy Bebop" doczekał się absolutnie cudownego zwiastuna aktorskiej wersji

20.10.2021 10:27
"Cowboy Bebop" doczekał się absolutnie cudownego zwiastuna aktorskiej wersji Fot. materiały prasowe/GEOFFREY SHORT/NETFLIX

W sieci nareszcie pojawił się pierwszy zwiastun/teaser aktorskiego "Cowboya Bebopa" z Johnem Cho w roli głównej. Ten jest jedną z bardziej kreatywnych rzeczy, które mieliśmy ostatnio okazję zobaczyć.

Cowboy Bebop - zobaczcie zwiastun aktorskiej wersji

Netflix umie w marketing i nie inaczej jest w przypadku nadchodzącego serialu "Cowboy Bebop" z Johnem Cho, Mustafą Shakirem i Daniellą Pinedą w rolach Spike'a, Jeta i Faye. W sieci pojawił się zwiastun produkcji, który przedstawił nam postaci i przedsmak akcji oraz relacji, które dzielą bohaterowie tytułowego statku. Wszystko jest utrzymane w bardzo komiksowo/absurdalnym stylu i jest świetnie zmontowane.

Polecamy

W tle słyszymy fragmenty motywu przewodniego serialu, a całość jest zatytułowana "Lost Sessions". Zobaczcie wideo poniżej:

Warto zaznaczyć, że na Netflix pojawią się obydwie wersje "Cowboya Bebopa" - oryginalne anime zadebiutuje już 21 października 2021 roku. Jeśli chodzi zaś o serial aktorski, to ten pojawi się 19 listopada. 

Polecamy

Fani mogą się cieszyć, ponieważ ścieżkę dźwiękową do aktorskiego "Cowboya Bebopa" napisze Yoko Kanno, która stworzyła ikoniczny soundtrack do oryginału. Trudno sobie wyobrazić, by w nowej wersji serialu nie mielibyśmy usłyszeć fragmentów z oryginalnej ścieżki.

W serialu pojawią się również Alex Hassell (złoczyńca Vicious) i Elena Satine (kochanka Spike'a, Julia), a także perfekcyjny corgi, który wcieli się w Eina.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.