"Cowboy Bebop" - oto fragmenty z obsadą. Poznaliśmy też datę premiery serialu Netflix

09.06.2021 10:46
"Cowboy Bebop" - oto fragmenty z obsadą. Poznaliśmy też datę premiery serialu Netflix Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Legendarne anime "Cowboy Bebop" doczeka się aktorskiej adaptacji od Netflix. Platforma właśnie udostępniła nowe wideo z serialu, w którym zdradziło datę premiery, a także przygotowało specjalny smaczek dla fanów. 

Cowboy Bebop - oto fragment z obsadą serialu

Netflix od kilku lat pracuje nad aktorską adaptacją serialu "Cowboy Bebop". Ze względu na pandemię, twórcy musieli przerwać pracę i serial po raz kolejny opóźniono. Teraz jednak wiemy, że produkcja zadebiutuje na Netflix jeszcze w tym roku (a konkretnie jesienią).

Polecamy

Fani mogą się cieszyć, ponieważ ścieżkę dźwiękową do aktorskiego "Cowboya Bebopa" napisze Yoko Kanno, która stworzyła ikoniczny soundtrack do oryginału. Trudno sobie wyobrazić, by w nowej wersji serialu nie mielibyśmy usłyszeć fragmentów z oryginalnej ścieżki. Zresztą motyw przewodni serialu możemy usłyszeć w wideo, które Netflix udostępnił w swoich mediach społecznościowych:

W serialu "Cowboy Bebop" główne role zagrają: John Cho jako Spike Spiegel, Mustafa Shakir jako Jet Black oraz Daniella Pineda jako Faye Valentine (to właśnie główną trójkę widzimy w powyższym wideo). W serialu pojawią się również Alex Hassell i Elena Satine, a także perfekcyjny corgi, który wcieli się w Eina.

Tak jak wspomnieliśmy, "Cowboy Bebop" oficjalnie zadebiutuje na Netflix już jesienią 2021 roku. Niestety, dokładnej daty premiery na razie nie znamy. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.