"Cursed": gwiazdy "Wikingów" i "Trzynastu powodów" na zdjęciach z serialu

24.07.2019 11:56
Foto: materiały promocyjne Netflix|undefined Fot. materiały promocyjne Netflix

W sieci zadebiutowały zdjęcia promujące nowy serial platformy Netflix. W "Cursed" zobaczymy między innymi gwiazdy "Wikingów" i "Trzynastu powodów".

Netflix zaprezentował porcję zdjęć promujących najnowszą produkcję platformy. "Cursed" to serial fantasy, inspirowany słynnymi legendami arturiańskimi. Jak prezentuje się fabuła i obsada?

"Cursed" - zdjęcia promocyjne

"Cursed" to produkcja oparta na powieści graficznej autorstwa Toma Wheelera i Franka Millera. Poznamy w nim historię młodej dziewczyny imieniem Nimue. Dziewczyna posiada tajemniczą moc, a jej przeznaczeniem jest stanie się legendarną Panią Jeziora. Po śmierci matki, Nimue zaprzyjaźnia się z młodym najemnikiem Arturem. Pomaga on dziewczynie w poszukiwaniu Merlina i tajemniczego miecza. Z czasem bohaterka staje się symbolem odwagi i rewolucji przeciwko Czerwonym Paladynom i rządom Króla Uthera.

Foto: materiały promocyjne Netflix Fot. Foto: materiały promocyjne Netflix
Foto: materiały promocyjne Netflix Fot. Foto: materiały promocyjne Netflix
Foto: materiały promocyjne Netflix Fot. Foto: materiały promocyjne Netflix
Przeczytaj także

"Cursed" - obsada, premiera

Dokładna data premiery serialu nie jest na ten moment znana. Wiemy jedynie, że nastąpi ona w 2020 roku. W roli głównej zobaczymy, znaną z "Trzynastu powodów", Katherine Langford. U jej boku wystąpią Devon Terrell w roli Artura, oraz Gustaf Skarsgård w roli Merlina. Twórcami produkcji są Tom Wheeler oraz Frank Miller.

Zobacz też: 38 najlepszych filmów fantasy w historii

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.