Czas na pierwszy spin-off "Bridgertonów" - zobaczcie zwiastun "Queen Charlotte" [WIDEO]

26.09.2022 14:07
Czas na pierwszy spin-off "Bridgertonów" - zobaczcie zwiastun "Queen Charlotte" [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Netflix

Podczas imprezy TUDUM, Netflix pokazał pierwszy klip ze spin-offu "Bridgertonów" o tytule "Queen Charlotte: A Bridgerton Story".

Queen Charlotte - zobaczcie zwiastun spin-offu Bridgertonów

"Charlotto, poznaj George'a". Już wkrótce do serwisu Netflix trafi  produkcja "Queen Charlotte: A Bridgerton Story", czyli opowieść o początkach historii miłosnej, bez której nie byłoby świata Bridgertonów.

Polecamy

Podczas niedawnej imprezy Tudum, twórcy zaskoczyli widzów - Adjoa Andoh (Lady Danbury) i Golda Rosheuvel (królowa Charlotte) z Bridgertonów przedstawiły Indię Amarteifio jako "młodą królową Charlotte". 

Potem na scenie pojawiła się producentka i scenarzystka Shonda Rhimes, która zaprezentowała światu pierwszy klip z "Queen Charlotte: A Bridgerton Story". Ten przedstawia nam spotkanie między wspomnianą Indią Amarteifio w roli Charlotte z Coreyem Mylchreestem w roli króla George'a. 

Polecamy

Klip zobaczycie poniżej:

Niestety, na razie konkretna data premiery produkcji nie jest znana. Wiemy, jedynie że "Queen Charlotte" zadebiutuje w 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.