Czy Sam uratuje Deana? Nowe zdjęcie z 14. sezonu „Supernatural”

Sergiusz Kurczuk
17.09.2018 10:56
Czy Sam uratuje Deana? Nowe zdjęcie z 14. sezonu „Supernatural” Fot. materiały promocyjne

Co wydarzy się w 14. sezonie serialu „Supernatural”? W sieci pojawiły się zdjęcia z nadchodzących odcinków przygód Deana i Sama Winchesterów. 

Fani „Supernatural” po obejrzeniu 13. sezonu przeżyli zapewne duży szok. Starszy z braci Winchesterów Dean (Jensen Ackles), postanowił zgodzić się na propozycję Archanioła Michała, by ratować Sama (Jared Padalecki) i przy okazji pokonać w końcu samego Lucyfera (Mark Pellegrino). Po wykonanej misji Michał postanowił zmienić wcześniejszą umowę i w ciele Deana udał się w nieznane miejsce. Twórcy potwierdzili, że w 14. sezonie  „Supernatural” po raz pierwszy w historii serialu zabraknie Deana. Jensen Ackles nadal jest obecny w obsadzie, ale będzie musiał zagrać postać anioła. W sieci pojawiło się sporo zdjęć z 14. sezonu  przygód braci Wichesterów.  

„Supernatural” sezon 14. - zdjęcia z serialu

Nowa porcja odcinków „Supernatural” będzie rozgrywać się kilka tygodni lub miesięcy po wydarzeniach z finału 13. sezonu. Michał w ciele Deana wciąż jest zaginiony, a Sam będzie musiał sobie poradzić z tym, co stało się z jego bratem. Jared Padalecki opowiedział o problemach swojej postaci w rozmowie z Entertainment Weekly. 

Sam nie martwi się snem, jedzeniem, czy goleniem się. Próbuje, co się dzieje z innymi ciałami ludzi i aniołami. 

Archanioł w ciele Deana wyruszy na własną misję, który będzie chciał ocenić, ilu aniołów pozostało po walce z Lucyferem. Na swojej drodze spotka Jo (Danneel Ackles), która będzie wykonywać własne zadanie, ale stanie się użyteczna dla Michała. Aktorka opowiedziała o swojej roli w rozmowie z Entertainment Weekly.

Wykorzysta to spotkanie do oceny losu istniejących aniołów. Ona nie jest najlepszą reprezentantką aniołów, ponieważ ma własną misję i ma swoje za uszami. Ich spotkanie pójdzie inaczej, niż planowano, co stworzy ciekawą dynamikę. 

„Supernatural” sezon 14. - kiedy premiera?

W sieci pojawił się też nowy plakat 14. sezonu „Supernatural”.

W serialu wystąpią również Misha Collins, Samantha Smith, Mark Pellegrino i Alexander Calvert. Premiera 1. odcinka 14. sezonu została zaplanowana na 11 października 2018 roku na kanale CW.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.