Czy powstanie 2. sezon serialu „The End of the F***ing World”?

Kamil Kacperski
05.02.2018 12:52
Czy powstanie 2. sezon serialu „The End of the F***ing World”? Fot. materiały prasowe

Czarna komedia o dwójce nastolatków przebojowo stała się jednym z najbardziej zaskakujących serialowych hitów 2017 roku.

Mimo w miarę jednoznacznego zakończenia pierwszego sezonu serialu „The End of the F***ing World” oraz faktu, że serial nie ma już materiału źródłowego, na którym bazował (komiksów autorstwa Charlesa Forsmana), nie oznacza to, że nie poznamy dalszych przygód Jamesa i Alyssy. Chociaż oficjalnie tego jeszcze tego nie ogłoszono, to prawdopodobieństwo powstania drugiego sezonu jest raczej spore.

Serial opowiadający o poszukiwaniach ojca nastolatki zdobył serca tysięcy, jak nie milionów widzów na całym świecie. Zabawne dialogi i absurdalne sytuacje pokazane w serialu, spowodowały, że „The End of the F***ing World” stało się jednym z najbardziej zaskakujących hitów 2017 roku. Dlatego warto przyjrzeć się argumentom przemawiającym za tym, że drugi sezon serialu „The End of the F***ing World” powstanie.

„The End of the F***ing World” - kiedy premiera 2. sezonu?

Serial powstał wyjątkowo szybko. Zdjęcia rozpoczęto w kwietniu 2017 roku, a już pół roku później serial miał premierę na brytyjskim Channel 4, które następnie pozwoliło na wyświetlanie produkcji na Netflixie. Można więc założyć, że podobnie sytuacja będzie wyglądała z drugim sezonem „The End of the F***ing World”. Dlatego premiera odbędzie się najprawdopodobniej pod koniec 2018 roku lub na początku 2019.

foto: kadr z wideo Fot. foto: kadr z wideo

„The End of the F***ing World” - kto powróci do obsady?

Alex Lawther i Jessica Barden są najważniejszymi osobami, które muszą powrócić do serialu - to w końcu oni wcielają się kolejno w Jamesa i Alyssę. Do obsady powrócą również prawdopodobnie rodzice nastolatków - ojciec Jamesa, Phil (Steve Oram), matka Alyssy, Gwen (Christine Bottomley) oraz ojczym Alyssy, Tony (Navin Chowdhry). Prawdopodobny jest również powrót Gemmy Whelan i Wunmi Mosaku jako detektyw Eunice Noon i jej partner, Teri Donoghue.

„The End of the F***ing World” - fabuła

Żeby uniknąć spoilerów, można tylko zdradzić, że pierwszy sezon kończy się w taki sposób, że można kontynuować fabułę na wiele sposobów, także z tą częścią produkcji problemów nie powinno być. Jednak sami twórcy nie zdradzają na razie szczegółów fabularnych. Przede wszystkim dlatego, że sami nie wiedzą, czy drugi sezon „The End of the F***ing World” w ogóle powstanie. A wy chcielibyście zobaczyć dalsze przygody Jamesa i Alyssy?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.