Czy tak będzie wyglądał przeciwnik Punishera w 2. sezonie serialu? Fani są rozczarowani

Sergiusz Kurczuk
04.06.2018 15:12
Billy Russo (Punisher)|undefined Fot. kadr z serialu Punisher

W 2. sezonie „Punishera” nie tylko powróci Frank Caslte, ale również jego stary przeciwnik. Materiały z planu, zdradzają jak będzie wyglądał.

Pod koniec maja 2018 roku pisaliśmy o pierwszym nagraniu z planu zdjęciowego do serialu Netfliksa „Punisher”. Mogliśmy zobaczyć scenę strzelaniny, w której udział wziął tytułowy (anty)bohater i jego przeciwnik. Z filmu wynikało, że w 2. sezonie powróci Billy Russo - dawny przyjaciel Franka Castle, który go zdradził. Twórcy są obecnie na etapie kręcenia materiału, dzięki czemu do sieci trafiło kolejne wideo, potwierdzające, że postać pojawi się w serialu jako jeden z głównych przeciwników. Niestety wygląd serialowego wroga Punishera rozczarowuje. 

„Punisher” sezon 2. - jak będzie wyglądał Jigsaw?

Wszyscy, którzy oglądali 1. sezon przygód Punishera, na pewno pamiętają, jak dotkliwa kara spotkała granego przez Bena Barnesa przystojnego najemnika, który został grającym nieczysto biznesmenem. Castle poważnie okaleczył Russo, między innymi trąc twarzą dawnego towarzysza broni po tłuczonym szkle. W jednej z ostatnich scen widzimy, że przeciwnik Punishera przeżył, jednak sądząc po bandażach, jego twarz jest w opłakanym stanie. 

Fani komiksów Marvela doskonale znają postać Russo. Komiksowy bohater był gangsterem słynącym ze swojej niezwykle przystojnej twarzy. Podczas jednej z potyczek Punisher wyrzucił go przez okno, w wyniku czego jego facjata została potwornie oszpecona. Przybrał pseudonim Jigsaw i postanowił zemścić się na Castle'u. 

35 Fot. foto: kadr z komiksu New Avengers vol. 1 #35

Przerażające oblicze dość wiernie odtworzono w filmie „Punisher: Strefa wojny”, gdzie w Jigsawa wcielił się Dominic West. 

Niestety na zamieszonym nagraniu z planu można dostrzec jedynie kilka blizn. Możliwe, że poorana twarz bohatera zostanie dodana na etapie postprodukcji, ale bardziej prawdopodobne jest, że serialowy Jigsaw nie będzie groteskowym złoczyńcą znanym z komiksów. Być może niezwykle bogaty Russo zafunduje sobie najdroższych specjalistów zajmujących się bliznami, dzięki czemu nie będzie straszył jak komiksowy oryginał. 

Jak w rzeczywistości będzie wyglądał serialowy złoczyńca? Na razie nie wiadomo kiedy 2. sezon serialu trafi na serwis Netflix, ale pojawiły się niepotwierdzone informacje, że premiera jest planowana na koniec lipca 2019 roku. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.