Czy wiesz, że: Bronn z "Gry o tron" śpiewał kiedyś w boysbandzie

Kamil Kacperski
16.04.2019 17:15
Robson & Jerome|undefined Fot. kadr z wideo

Zanim Jerome Flynn zaczął wcielać się w ser Bronna z Blackwater, aktor próbował swoich sił w karierze muzycznej. Artysta śpiewał w duecie popowym Robson & Jerome.

Wielu aktorów przed rozpoczęciem kariery w branży filmowej imało się wielu innych prac. Znamy przypadki gwiazd, które zaczynały jako sprzedawcy na stacjach benzynowych, a niektórzy poszli zupełnie inną ścieżką - zaczynając od występów przed kamerą w filmach porno. A jeszcze inni, tacy jak Jerome Flynn, zaistnieli też jako gwiazdy muzyczne. Tak, ser Bronn z Blackwater kiedyś zarabiał na życie śpiewem.

Jerome Flynn - kariera przed Grą o tron

Mało tego, kariera Flynna była nawet całkiem autentyczna - Robson & Jerome nagrali singiel "Unchained Melody", który utrzymywał się przez 7 tygodni na 1. miejscu listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Sprzedał się łącznie w ilości ponad 1,8 miliona egzemplarzy. Panowie Jerome Flynn i Robson Green przygotowali ten utwór na potrzeby serialu "Soldier Soldier", w którym obydwaj występowali. Oto przykład ich wesołej twórczości:

Duet ograniczał się do śpiewania coverów, ale ich dwa albumy sprzedały się łącznie w ilości kilku milionów egzemplarzy, a znany muzyczny producent Simon Cowell (amerykański i brytyjski "X-Factor") zaproponował im nawet nagranie 3. albumu - zaoferował im za to aż 3 miliony funtów. Green i Flynn jednak nie skorzystali z propozycji i na tym zakończyła się ich przygoda z muzyką. 

Przeczytaj także

Zespół nie jest znany poza Wielką Brytanią. Patrząc na wyświetlenia ich twórczości na YouTubie, możemy stwierdzić, że nie zostali też zbyt dobrze zapamiętani przez swoich oryginalnych słuchaczy. Jerome Flynn jednak nie może raczej narzekać na brak popularności - w końcu obecnie jest jedną z najbardziej lubianych postaci w najpopularniejszym serialu na świecie, czyli "Grze o tron". 15 kwietnia 2019 roku zadebiutował 1. odcinek 8. sezonu, który pobił dotychczasowy rekord oglądalności programu. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.