Daenerys Targaryen poznaje Sansę Stark w nowej zapowiedzi 8. sezonu "Gry o tron"

Sergiusz Kurczuk
07.01.2019 10:08
Gra o tron|undefined Fot. kadr z serialu Gra o tron

Podczas Złotych Globów 2019 zaprezentowano nowy teaser nadchodzących seriali HBO. Wśród nich znalazły teasery takich produkcji, jak "Gra o tron", "Watchmen", "True Detective" czy "Wielkie kłamstewka".

Rozdanie Złotych Globów 2019 było niezwykle emocjonującym wydarzeniem dla wszystkich miłośników filmów i seriali. To jednak niejedyna rzecz, która podniosła ciśnienie kinomanów. Stacja HBO tego samego dnia postanowiła zaprezentować zupełnie nową zapowiedź nadchodzących seriali, pokazując w niej dotąd niepublikowane fragmenty takich produkcji jak "Gra o tron", "True Detective", "Watchmen", "Wielkie kłamstewka" czy "Czarnobyl".

Seriale HBO 2019 - "Gra o tron", "Watchmen" i "True Detective" w nowej zapowiedzi

To nie pierwszy tego typu zbiorczy teaser prezentowany przez HBO. Podobna zapowiedź pojawiła się pod koniec sierpnia 2018 roku. Wówczas również mogliśmy zobaczyć pierwsze fragmenty nadchodzących produkcji. Tym razem po raz pierwszy mamy okazję zobaczyć materiał wideo z nadchodzącego serialu opartego na słynnym komiksie Alana Moore'a i Dave'a Gibbonsa "Strażnicy". Fanów fantasy na pewno zainteresuje pierwsze spotkanie bohaterek "Gry o tron" - Daenerys Targaryen z Sansą Stark. Miłośnicy thrillerów będą natomiast zachwyceni powrotem serialu "True Detective". Jak prezentuje się pełen zwiastun seriali HBO na rok 2019?

To jednak nie koniec nowości, które zobaczymy w najbliższych miesiącach. Wielkimi krokami zbliżają się premiery nowych sezonów takich seriali jak "Wielkie kłamstewka", "Veep", "Succession", czy "Rozwód". Zobaczymy również zupełnie nowe produkcje, między innymi serial "Euphoria", "Czarnobyl" oraz "Katarzyna Wielka".

"Gra o tron", "Watchmen", "True Detective" - kiedy premiera?

W zapowiedzi niestety nie pojawiają się daty premier. Seriale zostały jednak ułożone w takiej kolejności, w jakiej trafią na antenę HBO. Pierwszy zadebiutuje 3. sezon "True Detective", który zobaczymy już 13 stycznia 2019 roku. Tuż po nim, prawdopodobnie w lutym lub marcu 2019 pojawią się "Watchmen". 8. sezon "Gry o tron" będziemy mogli oglądać w kwietniu 2019. Na ogłoszenie premier pozostałych seriali musimy jeszcze poczekać.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.