Daenerys tryumfuje nad pogorzeliskiem Królewskiej Przystani na zdjęciach z ostatniego odcinka "Gry o tron"

Sergiusz Kurczuk
16.05.2019 10:27
Gra o tron|undefined Fot. kadr z serialu Gra o tron

Stacja HBO zaprezentowała zdjęcia z ostatniego odcinka "Gry o tron". Jak zakończy się walka o Żelazny tron? Kto wygra wojnę o władzę nad całym Westeros?

Finał "Gry o tron" nadchodzi. Do premiery ostatniego odcinka słynnego serialu HBO zostało już tylko kilka dni i fani z niecierpliwością odliczają czas do tego wydarzenia. Nie wszyscy są jednak zadowoleni z tego, w jaki sposób scenarzyści pokierowali losami bohaterów hitu. Tak czy inaczej, zakończenie jest tuż, tuż. Twórcy postanowili jeszcze bardziej przybliżyć finał za pomocą zdjęć z ostatniego odcinka "Gry o tron". Co przedstawiają?

Przeczytaj także

"Gra o tron" sezon 8 - zdjęcia z ostatniego odcinka serialu

W piątym odcinku zatytułowanym "The Bells" widzowie mogli zobaczyć na własne oczy przemianę Daenerys w Szaloną Królową. Matka Smoków postanowiła nie cackać się z Lannisterami i puściła z ogniem całą stolicę Westeros. Zginęła nie tylko rodzina królewska i jej armia, ale również niewinni obywatele miasta. Jedno z zaprezentowanych zdjęć przedstawia Daenerys, która dumnie przemawia do swojej armii. W tle widzimy zgliszcza Królewskiej Przystani. Czy to rozkaz do wzięcia siłą pozostałych miast kontynentu?

Gra o tron Fot. foto: materiały promocyjne

Na drugim kadrze pojawia się Tyrion Lannister, który w poprzednim odcinku chciał pomóc swojemu rodzeństwu w ucieczce z atakowanego miasta. Prawdopodobnie ostatni z rodu w końcu dowie się, że Cersei i Jaime zginęli pod gruzami Królewskiej Przystani.

Gra o tron Fot. foto: materiały promocyjne

Jak Tyrion zareaguje na śmierć rodzeństwa?

"Gra o tron" sezon 8 - kiedy premiera finału serialu?

O tym, co wydarzy się w ostatnim odcinku "Gry o tron" dowiemy się już w najbliższą niedzielę 19 maja 2019 roku. Szósty odcinek finałowego sezonu trafo na antenę HBO i do bazy HBO GO. Zakończenie serialu jest o tyle ważne dla wszystkich fanów świata stworzonego przez George'a R.R. Martina, że serial wyprzedził wydarzenia znane z sagi "Pieśni lodu i ognia". Czytelnicy wciąż czekają na premierę dwóch ostatnich części opowieści o walce o Żelazny Tron.

>>Zobacz też: "Gra o tron": fani znienawidzili Daenerys po przedostatnim odcinku serialu?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.