"Daredevil" doczeka się kolejnych sezonów na Disney+! W roli głównej wróci Charlie Cox?

20.05.2022 12:25
"Daredevil" doczeka się kolejnych sezonów na Disney+! W roli głównej wróci Charlie Cox? Fot. materiały prasowe/Barry Wetcher/Netflix

Diabeł z Hell's Kitchen powraca w glorii i chwale. Disney+ zlecił już podobno prace nad kolejną odsłoną serialu. Wiemy, kto będzie za nią odpowiadał.

Daredevil powróci we własnym serialu na Disney+. Co o nim wiemy?

Jak podaje Variety, Disney+ oficjalnie zaczął tworzyć nowy serial "Daredevil". Twórcami serialu zostali Matt Corman i Chris Ord, którzy niedawno stworzyli projekt "Covert Affairs". Panowie mają być scenarzystami, producentami wykonawczymi oraz ogólnie szefami serialu (co potwierdziły też źródła portalu Deadline).

Polecamy

Jak pewnie pamiętacie, niedawny serial "Daredevil" na Netflix został anulowany w 2018 roku po trzech dobrze przyjętych sezonach. Niedawno o produkcji znów zrobiło się głośno, ponieważ Charlie Cox powrócił w roli Matta Murdocka/Daredevila w filmie "Spider-Man: No Way Home", gdzie wcielił się w "bardzo dobrego prawnika". 

Temperaturę podkręcił jeszcze fakt, że w serialu "Hawkeye" pojawił się Kingpin (Vincent D'Onofrio), czyli główny przeciwnik Daredevila w komiksach, a także w produkcji od Netflix (a teraz także od Disney+). Warto też wspomnieć, że od jakiegoś czasu wszystkie seriale zrealizowane w ramach współpracy między Marvelem a Netflixem trafiły w końcu na platformę Myszki Miki, która 14 czerwca 2022 roku zadebiutuje nareszcie w Polsce.

Polecamy

Oczywiście na razie Marvel Studios (ani Disney) nie skomentował tej sprawy. 

Na razie nie wiemy, kiedy nowe odcinki "Daredevila" mają zadebiutować na Disney+. Corman i Ord niedawno zrealizowali natomiast seriale (jako producenci wykonawczy i showrunnerzy) "The Enemy Within" dla NBC i "Containment" dla CW.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.