Darth Vader nie bierze jeńców w 1. odcinku fanowskiego serialu o Lordzie Sithów [WIDEO]

Kamil Kacperski
24.12.2018 10:17
Darth Vader|undefined Fot. kadr z wideo

Disney powinien wziąć przykład z twórczości Star Wars Theory i zrealizować serial o przygodach najlepszego złoczyńcy w historii kinematografii. Jednak na razie zobaczcie, co przygotowali fani.

Akcja 1. odcinka serialu "Vader", zatytułowanego "Shards of the Past" rozgrywa się zaledwie 8 miesięcy po wydarzeniach przedstawionych w "Zemście Sithów". Anakin Skywalker wciąż dopiero uczy się być Darthem Vaderem i cały czas nie potrafi zapanować nad swoimi emocjami. W epizodzie widzimy nawet, że nie ma problemu z zamordowaniem dziesiątek klonów chroniących Imperatora Palpatine'a. Lord Sithów próbuje nawet zabić swojego własnego mistrza, co kończy się dla niego dość tragicznie. 

Po konfrontacji z Lordem Sidiousem, Vader zostaje wysłany na Naboo, rodzinną planetę swojej byłej żony, Padme Amidali. Na miejscu wybuchła rebelia dowodzona przez nieznanego Mistrza Jedi, którym zająć ma się sam Lord Vader. Na miejscu okazuje się, że wspomnienia o swojej ukochanej męczą byłego Jedi niczym najgorsze koszmary. Sith przemienia jednak swoje słabości w paliwo dla Ciemnej Strony Mocy. Zobaczcie 1. odcinek fanowskiego serialu o Vaderze:

Powstał fanowski serial o Darthcie Vaderze

Pierwsze, co rzuca się w oczy podczas oglądania "Vadera" to jakość produkcji, która jest naprawdę wysoka jak na fanowski twór. Całkiem niezły jest również scenariusz 1. epizodu i jedyne co zgrzyta, to gra aktorska Imperatora. Osoba wcielająca się w Lorda Sidiousa nieco przesadziła z maniakalnym głosem, przez co mistrz Vadera brzmi jeszcze bardziej kreskówkowo, niż w oryginalnych filmach. Ale oprócz tego jest naprawdę dobrze i z wielką chęcią zobaczylibyśmy kolejne epizody fanowskiej produkcji Star Wars Theory. 

A to jest możliwe - sami twórcy napisali w opisie, że jeżeli odcinek zdobędzie wystarczająco dużo pozytywnych opinii i wyświetleń, to staną oni na głowie i przygotują kontynuację "Vadera". Zachęcamy zatem do oglądania produkcji i zostawiania pozytywnych komentarzy pod filmem Star Wars Theory. Kto wie, może przy odpowiednio dużej popularności produkcji, Disney zdecyduje się po prostu na danie twórcom pieniędzy na zrealizowanie porządnego serialu o Vaderze i wypuszczenie go na platformie Disney+? My trzymamy kciuki za taki obrót spraw. 

Star Wars IX - kiedy premiera?

W 2019 roku zobaczymy prawdopodobnie aż 3 nowe produkcje ze świata Gwiezdnych wojen - do kin w grudniu trafi "Epizod IX", natomiast na Disney+ zadebiutują najprawdopodobniej seriale "The Mandalorian" oraz kolejny sezon "Star Wars: Clone Wars". Czy w którejś z produkcji pojawi się Darth Vader? Prawdopodobieństwo jest bardzo niskie, ale zawsze warto mieć nadzieję.   

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.