Data 2. sezonu serialu „Iron Fist” została potwierdzona. Kiedy premiera?

Sergiusz Kurczuk
08.06.2018 12:10
Iron Fist|undefined Fot. kadr z serialu Iron Fist

Netflix nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o seriale Marvela. Potwierdzono, kiedy na serwisie pojawi się 2. sezon serialu „Iron Fist”. 

Do tej pory mogliśmy zobaczyć 2. sezony „Daredevila”, „Jessiki Jones”, a już niedługo obejrzymy kontynuację przygód „Luke'a Cage'a”. Na 2. sezon oczekuje również Danny Rand znany lepiej jako Iron Fist. Chociaż ta produkcja platformy Netflix cieszyła się najmniejszą popularnością wśród widzów, szefowie postanowili kontynuować historię mistycznego wojownika. Kiedy zobaczymy dalszy ciąg jego przygód?

„Iron Fist” sezon 2. - kiedy premiera? 

Pod koniec maja 2018 roku informowaliśmy, że ekipa zakończyła zdjęcia do 2. sezonu „Iron Fista”. Aktor wcielający się w tytułową rolę - Finn Jones, poinformował o tym wydarzeniu na Instagramie. Zapowiedział również, że kolejne odcinki będą czymś zupełnie nowym, zarówno dla jego postaci, jak i widzów serialu. Miłośnicy produkcji od dawna zastanawiają się, kiedy Iron Fist powróci na ekran komputerów i telewizorów. Okazuje się, że 2. sezon przygód herosa zobaczymy szybciej, niż się wszystkim wydawało. Jak donosi portal mcuexchange.com, wieloletni twórca Marvel Comics, scenarzysta filmowy oraz producent wielu adaptacji komiksów Domu Pomysłów - Jeph Loeb, potwierdził, że „Iron Fist” powróci jeszcze w roku 2018. Biorąc pod uwagę, że twórcom pozostała faza postprodukcji, prawdopodobnie serial trafi na serwis Netflix pod koniec roku.

To przełomowy rok dla netfliksowskich seriali Marvela. Jeśli „Iron Fist” naprawdę ukaże się w przeciągu najbliższych miesięcy, będzie to 4. produkcja o superbohaterach, która zadebiutowała w ciągu ostatnich 12 miesięcy, ponieważ 3. sezon „Daredevila” też ma się pojawić w roku 2018. Data przygód obrońcy Hell's Kitchen nie jest jeszcze znana, ale fani przewidują koniec lata lub początek jesieni. Jednocześnie powstaje również 2. sezon „Punishera”. Twórcy zapowiedzieli też, że na razie nie mają w planach 2. sezonu serialu „Defenders”.

Serialowy świat Marvela wciąż się powiększa. Na początku czerwca zadebiutowała kolejna produkcja osadzona w MCU, ale stworzona przez stację ABC. Mowa o serialu „Cloak and Dagger”. Na Iron Fista trzeba jeszcze trochę poczekać, ale z zapowiedzi 2. sezonu „Luke'a Cage'a” wynika, że Dany Rand wystąpi u boku potężnego herosa. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.