Dawid Podsiadło nagrał kawałek do anime "Cyberpunk: Edgerunners". Zobaczcie wideo

13.09.2022 10:11
Dawid Podsiadło nagrał kawałek do anime "Cyberpunk: Edgerunners". Zobaczcie wideo Fot. Aneta Kwiatkowska/EAST NEWS

Zobaczcie efekt jednego z najciekawszych popkulturowych crossoverów ostatnich lat, czyli wideo do kawałka "Let You Down" Dawida Podsiadło, który powstał na potrzeby anime "Cyberpunk: Edgerunners".

Dawid Podsiadło z nowym kawałkiem do serialu Cyberpunk: Edgerunners

Dawid Podsiadło po raz kolejny realizuje nieszablonową współpracę - tym razem w połączeniu z Netflixem i CD Projektem, którzy stoją za anime zatytułowanym "CYBERPUNK: EDGERUNNERS". Serial, na którego premierę czekają fani na całym świecie, opowiada cyberpsychotyczną historię o dzieciaku ulicy, który próbuje przetrwać w niepokojącym, mającym obsesję na punkcie technologii i modyfikacji ciała, mieście.

Polecamy

Nowy utwór Podsiadły jest zatytułowany "Let You Down" i zamyka każdy odcinek serialu. Materiał zobaczycie poniżej:

Za produkcją serialu stoi uznana japońska firma animacyjna Studio Trigger z Hiroyuki Imaishi jako reżyserem przedsięwzięcia (Gurren Lagann, Kill laKill, Promare), która stworzyła go na podstawie historii dostarczonej przez autora narracji CD PROJEKT RED, Bartosza Sztybora. Muzykę do serii skomponował Akira Yamaoka (Silent Hill), stojący także za produkcją utworu Dawida Podsiadło.

Polecamy

O współpracy wypowiedział się Dawid Podsiadło:

Kontakt z CD PROJEKT RED był dla mnie ogromną przyjemnością i za każdym razem spełnieniem marzeń mojej gamingowej, filmowej i serialowej części. Czułem się jak wśród starych, dobrych znajomych, z którymi łączy mnie ogromna miłość do szeroko pojętej rozrywki. Bynajmniej nie w kontekście relaksu, a właśnie w kontekście ogromnej wiedzy na temat sztuki i negocjowania się na jakieś smaczki, których druga strona może jeszcze nie wiedzieć o danym świecie. Podsumowując, praca z cedepem to zaszczyt i przyjemność i jestem wdzięczny wszystkim gwiazdom, że miałem okazję doświadczyć takiej przygody.

Jednocześnie Dawid Podsiadło pracuje nad materiałem na swój 4. studyjny album i zapowiada premierę drugiego singla (po numerze "Post") z tej płyty już na październik. Natomiast serial "Cyberpunk: Edgerunners" jest już dostępny na Netflix.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.