Dawid Podsiadło staje się wiedźminem. W nowym spocie pomaga mu Michał Żebrowski [WIDEO]

17.12.2021 15:20
Dawid Podsiadło staje się wiedźminem. W nowym spocie pomaga mu Michał Żebrowski [WIDEO] Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Nareszcie. Po dwóch latach oczekiwania Netflix udostępnił 17 grudnia kolejne odcinki "Wiedźmina". Z tej okazji platforma pokazała również specjalny spot, w którym Dawid Podsiadło stara się przeistoczyć w jednego z zabójców potworów.

Dawid Podsiadło promuje Wiedźmina z Michałem Żebrowskim

Artysta pojawił się właśnie w specjalnym materiale promocyjnym nowego sezonu, w którym chwali się swoją kolekcją wiedźmińskich gadżetów oraz zdradza ukryty przekaz jednego ze swoich najnowszych utworów. W klipie pojawia się też Michał Żebrowski, aktor który wcielał się w postać Geralta w polskim "Wiedźminie", pomagając piosenkarzowi przejść odpowiednią transformację do roli.

Polecamy

Prztyczek w nos dostaje też Maciej Musiał, polski aktor który wystąpił w paru odcinkach pierwszego sezonu, ale jego rola była znacznie mniejsza niż spodziewali się tego fani. Krótko mówiąc, jego bezsłowny komentarz w nowym materiale wideo wyraża więcej, niż tysiąc słów.

Ciekawe, czy w "1899", czyli nowym serialu twórców "Dark" dostanie rolę "dłuższą niż 40 sekund" z "Wiedźmina", o których wspomina Podsiadło w poniższym materiale.

Polecamy

Oprócz tego widzimy też, jak chodzi po mieście z własnym koniem, niezwykle przypominającym Płotkę, na próby przychodzi z własnym mieczem, a w bagażu podręcznym na lotnisku przewozi magiczne eliksiry (oczywiście z zawartością mniejszą niż 100 ml).

2. sezon "Wiedźmina" jest już dostępny na platformie Netflix od piątku 17 grudnia. Nowa seria składa się z ośmiu około godzinnych odcinków. Do zobaczenia na Szlaku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.