Dean i Sam dołączają do Scooby'ego i spółki w nowych klipach ze „ScoobyNatural”

Kamil Kacperski
29.03.2018 10:33
Dean, Scooby i Kudłaty|undefined Fot. kadr z wideo

Główni bohaterowie „Supernatural” przenoszą się do animowanego świata, w którym urzęduje ekipa znana z serialu „Scooby-Doo”. Aby powrócić do prawdziwego świata, Sam i Dean muszą pomóc grupie rozwiązać zagadkę.

Crossover zapowiadany był już w maju 2017 roku. Po długich miesiącach czekania, fani już 29 marca 2018 roku będą mieli okazję zobaczyć amerykańską premierę „ScoobyNatural”. Z tej okazji stacja CW udostępniła dwa nowe klipy z nadchodzącego odcinka. Jedna z nich pokazuje nam nową „Jaskinię Deana”, natomiast w drugiej scenie bracia Winchester decydują się dołączyć do Scooby'ego i gangu.

Widzimy, że w pokoju przygotowanego przez młodszego z braci znajdują się: stół do piłkarzyków, szafa grająca z winylami, opustoszały barek, na którym będzie stał keg z Jaegermeisterem oraz duży telewizor, przez który Sam i Dean przeniosą się do kreskówkowego świata:

Scooby-Doo dołącza do „Supernatural”

Drugi klip udostępniony przez stacje pokazuje widzom moment, w którym bracia Winchester decydują się pomóc Brygadzie Detektywów. Dean jest bardzo podekscytowany współpracą z grupą. W oko wpada mu oczywiście Daphne, co nie jest za bardzo w smak Samowi, który tłumaczy mu, że dziewczyna jest zajęta przez Freda, więc dalsze zaloty są raczej niewskazane. Następnie twórcy prezentują nam klasyczny motyw z bajek o bojaźliwym psie - Kudłaty i Scooby tworzą ogromne kanapki, które pochłaniają jednym kęsem. Starszy z braci Winchester również próbuje swoich sił i podekscytowany krzyczy do Sama, aby ten zobaczył jak wielką ma buzię. Iście bajkowa sytuacja:

Amerykańska premiera odcinka nastąpi 29 marca 2018 roku. Niestety na razie nie wiadomo kiedy „ScoobyNatural” pojawi się w polskiej telewizji.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.