Disney Plus: "Loki" i inne produkcje Marvela na platformie streamingowej Disneya

Natalia Nowecka
12.04.2019 13:39
Marvel na Disney +, Marvel na Disney +, Foto: the Walt Disney Company|undefined Fot. Marvel na Disney +, Marvel na Disney +, the Walt Disney Company

Platforma VoD Disneya rusza już w tym roku. Jakie produkcje Marvel Studios znajdą się na Disney Plus? Potwierdzono oficjalne tytuły seriali.

11 kwietnia 2019 roku ogłoszono oficjalną datę premiery oraz cennik platformy streamingowej Disney +, która stanowić będzie olbrzymią konkurencję dla Netfliksa i HBO GO. Jedną z sekcji przewidzianych dla platformy będą produkcje Marvel Studios. Jakie tytuły spod szyldu Marvela znajdą się w serwisie?

Marvel na Disney +

Podczas konferencji, która miała miejsce 11 kwietnia 2019 roku, Disney ujawnił wiele istotnych informacji związanych z platformą Disney +. Dowiedzieliśmy się między innymi, jakich produkcji Marvela możemy się spodziewać.

Przeczytaj także

Marvel na Disney +: "Loki"

Pierwszym serialem, stanowiącym rozbudowanie Kinowego Uniwersum Marvela będzie mini serial o Lokim, w którym jako bóg podstępu powróci Tom Hiddleston. Niedawno informowaliśmy was o tym, że produkcja ma dotyczyć podróży Lokiego, który pojawiać się będzie na naszej planecie w różnych momentach w czasie, wpływając na wiele ważnych wydarzeń historycznych.

Loki, foto: materiały promocyjne Fot. Loki, foto: materiały promocyjne

Marvel na Disney +: "The Falcon and The Winter Soldier"

Kolejną produkcją ma być serial traktujący o przygodach Zimowego Żołnierza i Falcona (w tych rolach powrócą Sebastian Stan i Anthony Mackie), zatytułowany "The Falcon and The Winter Soldier". Zgodnie z zapewnieniami prezesa Marvel Studios, Kevina Faige, serial ma długotrwale oddziaływać na Kinowe Uniwersum Marvela. Podczas prezentacji interfejsu platformy Disney +, ujawniono, jak prezentować się będzie oficjalne logo serialu.

Marvel na Disney +: "WandaVision"

Następnie śledzić będziemy losy Wandy Maximoff aka Scarlet Witch (w tej roli Elizabeth Olsen) i Visiona (Paul Bettany) w serialu, którego oficjalny tytuł brzmi "WandaVision".

Wanda i Vision, foto: kadr z filmu Fot. Wanda i Vision, foto: kadr z filmu "Kapitan Ameryka: Civil War"

Marvel na Disney +: "Marvel's What If…"

Jako czwarta, na Disney + zadebiutuje animowana antologia zatytułowana "Marvel's What If…". Będzie to produkcja niekanoniczna, co oznacza, że nie będzie miała żadnego wpływu na inne produkcje. Zamysł jest prosty, w każdym odcinku animacji przedstawiane będą kluczowe wydarzenia z Kinowego Uniwersum Marvela, ale w wersji alternatywnej. Pojawiły się pogłoski, że zobaczymy tam między innymi Lokiego dzierżącego młot Thora i wiele innych, zwariowanych scenariuszy. Głosów animowanym bohaterom udzielać będą rzecz jasna aktorzy odgrywający owe role w MCU.

Co ciekawe, podczas konferencji nie pojawiło się żadne oficjalne potwierdzenie serialu o Hawkeye'u, o którym informowaliśmy was niedawno. To samo tyczy się potencjalnej produkcji traktującej o przygodach Rocketa i Groota.

Marvel na Disney +: Filmy i produkcje nonfiction

Na platformie Disney + pojawią się rzecz jasna wszystkie filmy wchodzące w skład Kinowego Uniwersum Marvela oraz produkcje nonfiction, takie jak "Marvel's Hero Project" i "Marvel's 616".

Zobacz też: >> Disney Plus - znamy datę premiery "The Mandaloriana" <<

 

Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.