Disney+ jest już oficjalnie w Polsce. Co zobaczymy i ile zapłacimy za usługę?

14.06.2022 11:02
Disney+ jest już oficjalnie w Polsce. Co zobaczymy i ile zapłacimy za usługę? Fot. materiały prasowe/Disney+

We wtorek 14 czerwca 2022 roku oficjalnie zadebiutowała w Polsce platforma streamingowa Disney+. Od teraz mamy dostęp do nowych seriali Star Wars i Marvela, a także ciekawych dokumentów i produkcji dla dzieciaków.

Disney+ jest już dostępne w Polsce!

Należąca do The Walt Disney Company platforma streamingowa Disney+ wystartowała 14 czerwca 2022 roku w Polsce. Standardowa cena wynosi 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł w przypadku opłaty rocznej. 

Ponad 800 filmów i ponad 1000 seriali z obszernej biblioteki tytułów oraz 150 oryginalnych produkcji - tak przedstawia się w dużym skrócie oferta Disney+ w Polsce.

Polecamy

Subskrybenci będą mieli dostęp do seriali ze świata Gwiezdnych wojen, takich jak "Księga Boby Fetta", czy obu sezonów "The Mandalorian". Ponadto, Disney+ będzie domem dla całej sagi Skywalkerów, ze wszystkimi dziewięcioma odsłonami dostępnymi w jednym miejscu (nie wspominając oczywiście o całym tabunie zapowiedzianych już produkcji z logo Star Wars).

Na fanów superbohaterów czekać będzie ponad 40 filmów Marvela (nie tylko z MCU) w tym nominowanych do Nagrody Akademii filmów "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni", "Eternals", "Avengers: Koniec gry" i "Kapitan Marvel" oraz ponad 60 seriali z tego uniwersum, w tym "Moon Knight", "Loki" i "WandaVision" (a także debiutującą "Ms. Marvel").

Dodatkowo użytkownicy będą mogli spędzić czas przy ponad 300 tytułach ze studia Disneya i Pixara, w tym całej serii "Toy Story", filmie "Co w duszy gra" i nominowanym do Nagrody Akademii filmie "Luca", oraz uhonorowanych Nagrodą Akademii "Naszym magicznym Encanto" (Walt Disney Animation Studio) i "Cruelli" z Emmą Stone w roli kultowej Cruelli de Mon.

Polecamy

Filmy dokumentalne National Geographic, takie jak "Na ratunek: Misja w jaskini" (The Rescue) i "Free Solo", autorstwa nagrodzonych Oscarem reżyserów i producentów E. Chaia Vasarhelyia i Jimmy'ego China, pojawią się obok popularnych serii National Geographic, takich jak "Świat według Jeffa Goldbluma" i "Gordon Ramsay: Świat na talerzu".

W ramach ogólnorozrywkowych produkcji subskrybenci będą mogli również oglądać takie tytuły, jak popularny, oryginalny serial komediowy "Zbrodnie po sąsiedzku", seriale "Pam i Tommy" oraz "The Kardashians", a także wszystkie 33 sezony "Simpsonów". Oprócz tego zobaczymy wszystkie dotychczasowe odcinki "Grey’s Anatomy: Chirurdzy", "9-1-1", "Czarno to widzę", czy "Family Guya".

Dzięki dostępowi do biblioteki Disneya subskrybenci, obok uwielbianych klasyków, takich jak "Kopciuszek", "Zaplątani", "Księżniczka i żaba", czy "Mała syrenka" będą mieli dostęp do najnowszych hitów kinowych, takich jak "Raya i ostatni smok". W ofercie są również setki seriali, filmów krótkometrażowych i programów Disney Channel, w tym "Miraculous: Biedronka" i "Czarny Kot" oraz "Fineasz i Ferb".

Użytkownicy Disney+ będą mieć dostęp do najwyższej jakości serwisu, nawet na czterech urządzeniach jednocześnie, do funkcji IMAX Enhanced przy wybranych tytułach oraz do nieograniczonej liczby pobrań nawet na dziesięciu urządzeniach, a także będą mieć możliwość ustawienia do siedmiu profili, w tym kontroli rodzicielskiej na dostosowanym specjalnie dla dzieci profilu dziecięcym, który pozwala na dostęp do treści ograniczonych ze względu na wiek odbiorców.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.