Disney+ z nowościami na listopad 2022. Zobaczymy m.in. "Rozczarowaną", "Willow" i "Bez Granic"

25.10.2022 10:28
Rozczarowana Fot. materiały prasowe Disney

Sprawdźcie, jakie tytuły trafią w listopadzie na Disney+.

W listopadzie w Disney+ pojawi się jeszcze więcej nowych tytułów, wszystko po to, aby umilić widzom coraz dłuższe jesienne wieczory. Na otulonych kocem w domowym zaciszu widzów czekać będą ciekawe produkcje, w tym między innymi długo wyczekiwana premiera serialu „Willow”. Z kolei Tim Allen powróci w swojej kultowej roli Śniętego Mikołaja, a Chris Hemsworth spróbuje rozwikłać tajemnicę długowieczności.

Polecamy

Disney+ z nowościami na listopad 2022. Zobaczymy m.in. "Rozczarowaną", "Willow" i "Bez Granic"

W ofercie Disney+ pojawi się m.in. nowy serial "Willow", będący sequelem przygodowego filmu fantasy "Willow" George’a Lucasa z 1988 roku. Czarodziej Nelwyn powraca po latach od uratowania cesarzowej Elory Danan, by poprowadzić grupę zuchwałych wyrzutków na niebezpieczną misję ratunkową w świecie przekraczającym granice wyobraźni. Warwick Davis powraca w „Willow” w tytułowej roli.

Natomiast 16 listopada zadebiutuje serial "Bez Granic" z Chrisem Hemsworthem. Główny bohater rozpoczyna misję, by odkryć, jak żyć lepiej i dłużej. Z pomocą światowej klasy ekspertów, rodziny i przyjaciół podejmuje szereg wyzwań, dzięki którym spróbuje pokonać swoje bariery, poszerzyć granice własnych możliwości, a także przeciwdziałać chorobom wieku podeszłego. Hemsworth spróbuje odkryć również, jak możemy uwolnić nasz potencjał, aby jak najdłużej cieszyć się sprawnością, zdrowiem i szczęściem.

30 listopada będziemy mogli obejrzeć serial "Pacjent". Jest to psychologiczny thriller o terapeucie Alanie Straussie (Steve Carell) więzionym przez swojego pacjenta Sama Fortnera (Domhnall Gleeson), który okazuje się seryjnym mordercą. Specjalista staje przed trudnym terapeutycznym wyzwaniem: powstrzymać mordercze zapędy pacjenta. Aby przeżyć, Alan musi dotrzeć do zaburzonego umysłu Sama i powstrzymać go przed popełnieniem kolejnego morderstwa. Jednak Sam nie chce poruszać bolesnych
tematów. Będąc w potrzasku Alan odkrywa nie tylko, jak głęboko sięgają zapędy Sama, ale także jak wiele pracy musi włożyć, by naprawić rozpad własnej rodziny.

Polecamy

18 listopada obejrzymy film "Rozczarowaną".  Od ślubu Giselle i Roberta minęło piętnaście lat i z czasem wielkie miasto straciło dla Giselle swój urok. W pogoni za bardziej baśniowym życiem powiększająca się rodzina postanawia więc zamieszkać w sennej podmiejskiej społeczności Monroeville. Niestety, nie jest to remedium, na które liczyła Giselle. Przedmieścia rządzą się własnymi prawami i mają swoją królową, Malvinę Monroe, która sprawia, że Giselle bardziej niż kiedykolwiek wcześniej czuje się nie na swoim miejscu. Rozczarowana tym, że jej „długo i szczęśliwie” ponownie się oddala, szuka pomocy w andalazyjskiej magii i przypadkowo przekształca całe miasto w krainę rodem z baśni.

Disney + na listopad. Lista nowości

 • Zwierzogród+ - 9 listopada
 • Zakłamanie - 16 listopada
 • Reboot - 2 listopada
 • Miki: Historia Myszki - 18 listopada
 • Dziedzictwo: Prawdziwa historia LA Lakers - 23 listopada
 • Prześcignąć zbrodnię - 9 listopada
 • Wulkan miłości - 11 listopada
 • Willow - 30 listopada
 • Bez Granic - 16 listopada
 • Święty Mikołaj - 16 listopada
 • Pacjent - 30 listopada
 • David Beckham: Drużyna w opałach - 9 listopada
 • Rozczarowana - 18 listopada
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.