Disney+ ze specjalną ofertą w Polsce. Wiemy, ile będzie kosztować

10.05.2022 16:29
Disney+ ze specjalną ofertą w Polsce. Wiemy, ile będzie kosztować Fot. materiały prasowe/Disney+

Disney+ ma zadebiutować w Polsce już w czerwcu 2022 roku. Teraz poznaliśmy specjalną ofertę, którą Disney przygotował dla polskich użytkowników.

Disney+ przygotował dla Polaków specjalną ofertę

Już 10 maja 2022 roku użytkownicy Disney+ w Polsce mogą zarejestrować się, by skorzystać z oferty powitalnej w cenie 229,90 zł za rok. Dzięki niej fani będą mogli cieszyć się Disney+ przez 12 miesięcy płacąc za 8.

Polecamy

Rejestracja na ofertę powitalną jest dostępna do północy 13 czerwca 2022 roku i musi zostać wykupiona do 26 czerwca 2022 roku.

Serwis wystartuje w Polsce 14 czerwca 2022 roku. Standardowa cena w dniu premiery wyniesie 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł w przypadku opłaty rocznej. 

Subskrybenci będą mieli dostęp do takich seriali jak "Księga Boby Fetta" i "The Mandalorian" oraz długo wyczekiwanego serialu "Obi-Wan Kenobi". Ponadto zobaczą "Moon Knight", serial produkcji Marvel Studios z Oscarem Isaakiem.

Polecamy

Dodatkowo subskrybenci będą mogli spędzić czas przy wielu tytułach ze studia Disneya i Pixara, w tym animacji "Luca" (Disney/Pixar) oraz uhonorowanych Nagrodą Akademii "Naszym magicznym Encanto" (Walt Disney Animation Studio) i "Cruelli" z Emmą Stone w roli kultowej Cruelli de Mon.

W ramach ogólnorozrywkowych produkcji, w Disney+ będzie można zobaczyć takie tytuły jak popularny, oryginalny serial komediowy "Zbrodnie po sąsiedzku" oraz seriale "Pam i Tommy", "The Kardashians", "Królowe", a także "Simpsonowie", "Grey’s Anatomy: Chirurdzy", "9-1-1" czy "Czarno to widzę".

Użytkownicy Disney+ będą mieć dostęp do usługi nawet na czterech urządzeniach jednocześnie, do funkcji IMAX Enhanced przy wybranych tytułach oraz do nieograniczonej liczby pobrań nawet na dziesięciu urządzeniach, a także będą mieć możliwość ustawienia do siedmiu profili.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.