Disney osładza życie podczas kwarantanny. Powstał serial animowany o Olafie z "Krainy lodu"

07.04.2020 11:03
Kraina Lodu|undefined Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER

Disney stworzył krótkometrażowy serial z bałwankiem Olafem z "Krainy lodu" w roli głównej. Do sieci trafił pierwszy odcinek "At Home With Olaf".

Wszyscy fani "Krainy lodu" powinni być zadowoleni. Disney stworzył nowy serial, opowiadający o przygodach bałwanka Olafa z myślą o dzieciach zamkniętych w domu z powodu koronawirusa. Gdzie można oglądać "At Home With Olaf"?

"Kraina lodu" - serial "At Home With Olaf" za darmo w internecie

Twórcy "Krainy lodu" postanowili urozmaicić koronawirusową kwarantannę fanom historii Elsy. Z tego powodu powołali do życia nową animowaną produkcję, w której główną rolę gra uroczy bałwanek Olaf.

Przeczytaj także

Zapowiedź "At Home With Olaf" pojawiła się na oficjalnym Twitterze Disney Animation.

Zaczynając od tego tygodnia, możecie cieszyć się nowym oryginalnym internetowym serialem Disney Animation z Olafem - ulubionym bałwankiem w roli głównej. Serial "At Home With Olaf" został stworzony przez Hyruma Osmonda. Głosu zdalnie użyczył Josh Gad.

Trwający około 40 sekund odcinek zatytułowany "Fun With Snow" ("Zabawa ze śniegiem") ukazuje Olafa rzucającego śnieżkami. Nie zabrakło typowego dla bałwanka slapstickowego gagu z udziałem mniejszego pobratymca. Głosu Olafowi ponownie użyczył jeden z gwiazdorów "Krainy lodu" - Josh Gad.

 

Przeczytaj także

Kolejne odcinki krótkometrażowego serialu prawdopodobnie trafią całkowicie za darmo do sieci w ciągu kolejnych tygodni. To nie pierwszy raz, kiedy Olaf został gwiazdą własnej krótkometrażówki. W 2017 roku powstał film animowany "Kraina lodu. Przygoda Olafa", skupiający się na bałwanku stworzonym przez Elsę. Był emitowany w kinach przed hitem studia Pixar pod tytułem "Coco".

Przeczytaj także

Trzeba przyznać, że stworzenie serialu "At Home With Olaf" to piękny gest ze strony Disney Animation. Studio postanowiło wspomóc wszystkich młodych fanów "Krainy lodu" w walce z pandemią koronawirusa.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Kraina Lodu 2", reż. Jennifer Lee, Chris Buck [RECENZJA]

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.