Do obsady nowego sezonu "Wiedźmina" dołączyły kolejne gwiazdy. Wśród nich Robbie Amell

15.04.2022 10:02
Do obsady nowego sezonu "Wiedźmina" dołączyły kolejne gwiazdy. Wśród nich Robbie Amell Fot. materiały prasowe/Netflix

Netflix właśnie pochwalił się listą nowych aktorów, którzy dołączą do 3. sezonu "Wiedźmina". Kogo zobaczymy na ekranie w nadchodzących epizodach?

Wiedźmin - do obsady 3. sezonu dołączyli nowi aktorzy

Netflix podzielił się w swoich mediach społecznościowych informacją na temat nowych aktorów, którzy pojawią się w 3. sezonie "Wiedźmina". Robbie Amell wcieli się w Gallatina, Meng'er Zhang zagra Milvę, Hugh Skinner zagra księcia Radovida, natomiast Christelle Elwin zagra Mistle.

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia opisywanych aktorów:

Wieść pojawiła się jakieś dwa tygodnie po tym, gdy oficjalnie ogłoszono, że ruszyły prace nad 3. sezonem "Wiedźmina". Z opisu fabuły dowiedzieliśmy się, że Geralt, Ciri i Yen wybiorą się w podróż po Kontynencie.

Polecamy

Jeżeli jednak w obsadzie ma się już pojawić Mistle, to spodziewamy się, że ich wspólna ekskursja raczej szybko dojdzie do końca - ta w książkach jest bowiem członkini bandy Szczurów, do której dołącza zagubiona Ciri po rozstaniu z Geraltem i Yen. Jeśli chodzi zaś o nową postać, to Gallatin Robbiego Amella jest wojownikiem Elfów, który jest dość radykalny w swoich poglądach.

Na razie data premiery 3. sezonu "Wiedźmina" jest objęta tajemnicą.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.