Do sprzedaży trafiły DVD z m.in. "Młodym Sheldonem" i 11. sezonem "Teorii wielkiego podrywu"

Kamil Kacperski
17.12.2018 16:38
Wielka teoria podrywu|undefined Fot. materiały prasowe

Wśród nich 1. sezon seriali "Sukcesja", "Famous in Love", "Cormoran Strike" i wspomniany "Młody Sheldon" oraz 11. sezon produkcji "Teoria wielkiego podrywu". 

Do sprzedaży w grudniu 2018 roku trafią DVD z 5 serialami, które są dystrybuowane przez firmę Galapagos. Wśród nich hit "Teoria wielkiego podrywu" oraz 1. sezony popularnych nowości - "Sukcesji", "Famous in Love", "Cormoran Strike" i "Młodego Sheldona", czyli spin-offu o postaci Sheldona Coopera z "Big Bang Theory". 

Sukcesja, sezon 1 na DVD

"Sukcesja" to serial HBO o władzy, polityce, pieniądzach i walce o wpływy. Produkcja przedstawia historię amerykańskiej rodziny kontrolującej jedną z największych korporacji mediowych na świecie - Waystar Royco. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku i przybliża widzom losy i rozterki, z którymi muszą się zmierzyć członkowie wpływowej rodziny Roy’ów. Poznajemy ich w ważnym momencie, kiedy starzejący się senior roku, będący także głową firmy, zaczyna wycofywać się z działalności. Roy Logan – nieprzejednany i wpływowy mężczyzna, z trzecią żoną, Marcią u boku, twardą ręką zarządzają należącą do rodziny, globalną korporacją mediową.

W produkcji występują: nominowany do Złotego Globu Brian Cox, Jeremy Strong, nominowany do Złotego Globu Kieran Culkin, Alan Ruck, Matthew Macfadyen, a także Hiam Abbass, Sarah Snook, Nicholas Braun, Natalie Gold, Peter Friedman oraz Rob Yang.

Famous in Love, sezon 1 na DVD

"Famous in Love" to nowy serial Iny Marlene King, twórczyni popularnych "Słodkich kłamstewek". Opowiada o perypetiach studentki szkoły biznesowej Paige, która dostaje szansę zagrania głównej roli w hollywoodzkiej produkcji. Dzięki temu odkrywa blaski i cienie showbiznesu.

W postać głównej bohaterki, która z dnia na dzień staje się gwiazdą, wciela się Bella Thorne. Obok niej występują Charlie DePew, Georgie Flores, Carter Jenkins oraz Niki Koss. Produkcja zdobyła trzy nominacje do nagród Teen Choice Award, a za jej reżyserię odpowiedzialni byli: Tawnia McKiernan oraz czterokrotnie nominowany do nagrody Independent Spirit Miguel Arteta.

Cormoran Strike, sezon 1 na DVD

"Cormoran Strike" to serialowa ekranizacja cyklu powieści kryminalnych autorstwa J.K. Rowling, pod pseudonimem Robert Galbraith, przedstawiająca historię prywatnego detektywa, który rozwiązuje niezwykle trudne i nieoczywiste sprawy. Cormoran Strike to weteran wojenny, który wrócił ze służby wojskowej w Afganistanie i założył w Londynie jednoosobową firmę detektywistyczną. Zraniony zarówno psychicznie, jak i fizycznie mężczyzna ma niezawodną intuicję i instynkt, a także cenne doświadczenie wojskowego śledczego, które okazują kluczowe przy próbie rozwiązania trzech złożonych spraw, z którymi nie radzi sobie policja. Dołącza do niego asystentka Robin Ellacott. Początkowo ma zostać tylko na chwilę, ale okazuje się być bardzo przydatna.

Trzy pierwsze odcinki są ekranizacją "Wołania kukułki", kolejne dwa to historia z "Jedwabnika", w ostatnich dwóch poznajemy historię z tomu trzeciego "Żniwa zła". W roli głównej Tom Burke. W roli jego błyskotliwej asystentki występuje Holliday Grainger. Za reżyserię odpowiada Michael Keillor. J.K. Rowling jest także jedną z producentek wykonawczych serialu.

Młody Sheldon, sezon 1 na DVD

Sheldon Cooper, brawurowo grany przez Jima Parsonsa w popularnym serialu "Teoria wielkiego podrywu", podbił serca milionów widzów na całym świecie. Teraz, dzięki nowej produkcji telewizyjnej "Młody Sheldon", będącej prequelem serialu, wielbiciele mogą poznać jego niezwykłe dzieciństwo.

"Młody Sheldon" to historia dziewięcioletniego Sheldona Coopera, który jest niezwykle utalentowanym, bardzo bystrym, ale także dość bezbronnym i naiwnym chłopcem. Dorastanie we wschodnim Teksasie nie jest dla niego łatwe. W świecie, w którym królują sport i kościół, bycie matematycznym geniuszem zdaje się jeszcze bardziej komplikować i tak trudny czas dorastania. Cała rodzina Cooperów też nie ma lekkiego życia z młodym Sheldonem. Tylko siostra bliźniaczka Missy, chociaż bywa o niego zazdrosna, jest jedyną osobą, która może powiedzieć mu prawdę.

Teoria wielkiego podrywu, sezon 11 na DVD

"Teoria wielkiego podrywu" to jeden z najlepszych i najpopularniejszych seriali komediowych na świecie. Kultowy sitcom stworzony przez Chucka Lorre’a i Billa Prady’ego ma już na swoim koncie dziesięć nagród Emmy i Złoty Glob!

Leonard i Sheldon to genialni fizycy, którzy zupełnie nie radzą sobie w sytuacjach towarzyskich. Piękna sąsiadka Penny postanawia nauczyć ich tego i owego. Pomimo burzliwej historii Leonard i Penny w końcu wzięli ślub. Nawet Sheldon zawarł "Umowę partnerską" z neurobiolog Amy. Czy perspektywa domowego szczęścia zmieni relacje między przyjaciółmi? Dowiecie się tego oglądając 11. sezon serialu.

"Teoria wielkiego podrywu" to serial, który podbił świat, a w samej tylko Ameryce gromadzi przed telewizorami kilkanaście milionów widzów. Główne role zagrali: zdobywca Złotego Globu i czterech nagród Emmy Jim Parsons, nominowany do nagrody Emmy Johnny Galecki, nominowany do Złotego Globu Simon Helberg, nominowany do People’s Choice Award Kunal Nayyar, nominowana do nagrody Emmy Mayim Bialik, nominowana do People’s Choice Melissa Rauch oraz zdobywczyni nagrody Teen Choice Award - Kaley Cuoco, która wystąpi niedługo w serialu animowanym o Harley Quinn.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.