Dobrze, że „Teoria wielkiego podrywu” zakończy się na 12. sezonie? [SONDA]

Sergiusz Kurczuk
24.08.2018 15:07
Dobrze, że „Teoria wielkiego podrywu” zakończy się na 12. sezonie? [SONDA] Fot. kadr z serialu Teoria wielkiego podrywu

Co sądzicie o zakończeniu serialu „Teoria wielkiego podrywu” na 12. sezonie? Zapraszamy do naszej sondy!

„Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść niepokonanym” jak śpiewał klasyk. Ciągnięcie popularnych seriali w nieskończoność jest udręką wielu telewizyjnych produkcji. Widzowie często zarzucają twórcom, że ich dzieła wypalają się po kilku pierwszych sezonach. Są jednak fanatycy, którzy za kolejny rok przygód ulubionych bohaterów oddaliby nerkę. Serial „Teoria wielkiego podrywu” jest nadawany od roku 2007. Do tej pory ukazało się 11 sezonów, w których mogliśmy oglądać perypetie nerdów i geeków szukających szczęścia. Pod koniec sierpnia 2018 roku stacja CBS ogłosiła, że wraz z finałem 12. sezonu serial zostanie zakończony

„Teoria wielkiego podrywu” sezon 12 - koniec przygód Sheldona i spółki

Decyzja spowodowana była rezygnacją Jima Parsonsa z roli Sheldona. Aktor postanowił spełniać się w innych rolach. Napisał jednak poruszające oświadczenie, w którym podziękował wszystkim za niemal 12 lat na planie serialu. Do skasowania produkcji odniosła się również Mayim Bialik, która od 4. sezonu wciela się w Amy. Aktorzy pogodzili się z końcem „Teorii wielkiego podrywu”, ale co z widzami sitcomu? Postanowiliśmy stworzyć sondę, w której pytamy Was, co sądzicie o decyzji szefów CBS. Czy zakończenie serialu na 12. sezonie to dobra decyzja? Na odpowiedzi czekamy do 31 sierpnia 2018 roku. 

Przechwytywanie

12. sezon „Teorii wielkiego podrywu” trafi na antenę CBS 24 września 2018 roku. Jest to jednak data premiery w USA. Na razie nie wiadomo, kiedy zakończenie serialu będziemy mogli obejrzeć w Polsce. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.