Dobrze, że „Teoria wielkiego podrywu” zakończy się na 12. sezonie? [WYNIKI SONDY]

Sergiusz Kurczuk
31.08.2018 13:53
Dobrze, że „Teoria wielkiego podrywu” zakończy się na 12. sezonie? [WYNIKI SONDY] Fot. kadr z serialu Teoria wielkiego podrywu

„Teoria wielkiego podrywu” dobiega końca. Zapytaliśmy Was, czy twórcy podjęli dobrą decyzję o zakończeniu serialu. Jak odpowiedzieliście?

Sitcom „Teoria wielkiego podrywu” był fenomenem, ponieważ jako jedna z pierwszych produkcji stawiał na miejscach głównych bohaterów nerdów i geeków. Chociaż serial został zbudowany na bazie typowej krótkiej produkcji komediowej, posiadał też cechy, które przyciągały przed ekran fanów nauki, miłośników superbohaterów, filmów i powieści science fiction, czytelników komiksów, kolekcjonerów figurek i innych „dziwaków”. Niestety do czasu. Po kilku sezonach w opinii wielu widzów „Teoria wielkiego podrywu” zaczęła się psuć. Głosy krytyki nie spowodowały jednak, że serial stracił na popularności. Wręcz przeciwnie. Powstał spin-off o młodym Sheldonie Cooperze, a twórcy zapowiedzieli 12. sezon. Niestety niedługo sitcom zniknie z anteny stacji CBS.

„Teoria wielkiego podrywu” sezon 12 - czy finał serialu to dobra decyzja?

Pod koniec sierpnia 2018 roku twórcy serialu ogłosili, że przygody bohaterów skończą się na 12. sezonie. Powodem decyzji było odejście z obsady Jima Parsonsa, który przez wiele lat wcielał się w Sheldona. Aktor postanowił podążać za nowymi wyzwaniami zawodowymi. W oficjalnym oświadczeniu podziękował jednak członkom ekipy, kolegom z planu oraz widzom „Teorii wielkiego podrywu”. Zakończenie sitcomu skomentowała również Mayim Bialik, która grała ukochaną Coopera

My postanowiliśmy zapytać Was, co sądzicie o decyzji twórców serialu. Jak odpowiedzieliście na pytanie dotyczące finału „Teorii wielkiego podrywu”? 

Przechwytywanie

Jak widać, wynik jest dość jednoznaczny. 80% osób uznało, że zakończenie serialu to dobra decyzja. 14% głosujących ma odmienne zdanie na ten temat. 6% ankietowanych zaznaczyło opcję „Nie mam zadania”. 

Wygląda na to, że widzowie będą płakać po „Teorii wielkiego podrywu”, ale wolą, żeby zakończono produkcję, bo bez Sheldona serial nie maiłby sensu. W tej grupie znaleźli się pewnie też fani, których znużyły niekończące się przygody bohaterów sitcomu. 12. sezon „Teorii wielkiego podrywu” trafi na antenę CBS 24 września 2018 roku. Jest to jednak data premiery w USA. Na razie nie wiadomo, kiedy zakończenie serialu będziemy mogli obejrzeć w Polsce. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.