"Dom z papieru": Profesor zdradził nowe informacje o 5. sezonie! Czego się dowiedzieliśmy?

22.07.2020 11:33
Foto: materiały prasowe Netflix|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

Odtwórca roli Profesora nie pozwoli wam zapomnieć o "Domu z papieru". Ujawnił właśnie ważną informację odnośnie nadchodzącego sezonu.

"Dom z papieru" to najpopularniejszy nieanglojęzyczny serial Netfliksa, a także jeden z najpopularniejszych w ogóle. Przygody Profesora i jego ekipy ekscytują i zaskakują, a widzowie stale proszą o więcej. Cóż... wygląda na to, że wkrótce się doczekają!

"Dom z papieru" - ruszyły zdjęcia do 5. sezonu

Twórca serialu, Alex Pina, obwieścił kilka tygodni temu, że rozpoczął przygotowania do kolejnej serii. Jak widać, prace idą sprawnie. Álvaro Morte, odtwórca roli Profesora, opublikował w sieci zdjęcie, którym potwierdził rozpoczęcie zdjęć do 5. sezonu "Domu z papieru"

Przeczytaj także

Poprzednia seria zakończyła się dość potężnym cliffhangerem. Lizbona zdołała dostać się do Banku Hiszpanii, jednak Profesor wpadł w ręce inspektor Sierry. Czy wyjdzie cało z tego spotkania? Tego dowiemy się z najnowszych odcinków. 

Obecnie nie wiadomo, na kiedy przewidywana jest premiera 5. sezonu "Domu z papieru". Mówi się jednak, że najbardziej prawdopodobną opcją jest druga połowa 2021 roku.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.