"Dom z papieru" doczeka się kolejnego serialu! Głównym bohaterem będzie Berlin

01.12.2021 10:43
"Dom z papieru" doczeka się kolejnego serialu! Głównym bohaterem będzie Berlin Fot. materiały prasowe/Netflix

Serial "Dom z papieru" zbliża się do końca, ale jak mówi stare powiedzenie "nie zabija się kury, która znosi złote jaja". Dlatego też Netflix ogłosił powstanie pierwszego spin-offu produkcji.

Dom z papieru doczeka się spin-offu o Berlinie

Opowieść, rozpoczęta przez pomysłodawcę i showrunnera Alexa Pinę dobiega już końca. Finałowe odcinki mają zadebiutować na Netflix już 3 grudnia 2021 roku, ale platforma już teraz ogłosiła, że nie jest to koniec przygód (przynajmniej niektórych) członków ekipy. 

Polecamy

Na Twitterze opublikowano krótki teaser z postacią Berlina, który zapowiada, że premiera spin-offu o tytułowym bohaterze odbędzie się w 2023 roku. W główną rolę wciela się Pedro Alonso. 

Niestety nie wiemy poza tym praktycznie nic o nadchodzącym serialu. Spodziewamy się, że więcej szczegółów otrzymamy dopiero w przyszłym roku.  

Polecamy

Grupa przebywa w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale doświadczyli też bolesnej straty. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy w życiu nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już gorzej być nie może, na scenie pojawia się nowy, znacznie potężniejszy od dotychczasowych, wróg - wojsko.

Największy skok wszech czasów dobiega końca, a to, co zaczęło się jako napad rabunkowy, zamienia się w wojnę. Pierwsza połowa 5. części serialu jest dostępna od 3 września 2021 roku. Tak jak wspomnieliśmy, drugą połowę będzie można obejrzeć od 3 grudnia 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.