"Dom z papieru" - oto nowy teaser finałowego sezonu [WIDEO]

14.10.2021 13:11
"Dom z papieru" - oto nowy teaser finałowego sezonu [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Netflix

Netflix właśnie zaprezentował pierwszy teaser finałowych odcinków jednego ze swoich największych hitów. Kiedy zobaczymy finałowe odcinki "Domu z papieru"?

Dom z papieru - oto zwiastun nowego serialu Netflix

Opowieść, rozpoczęta przez pomysłodawcę i showrunnera Alexa Pinę dobiega już końca. Właśnie w sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź ostatnich odcinków serialu "Dom z papieru", które zapowiadają nam ostry rozgardiasz.

Polecamy

Tak prezentuje się zwiastun finałowych odcinków produkcji:

Grupa przebywa w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale doświadczyli też bolesnej straty. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy w życiu nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już gorzej być nie może, na scenie pojawia się nowy, znacznie potężniejszy od dotychczasowych, wróg - wojsko.

Polecamy

Największy skok wszech czasów dobiega końca, a to, co zaczęło się jako napad rabunkowy, zamienia się w wojnę. Pierwsza połowa 5. części kultowego serialu jest dostępna od 3 września 2021 roku. Drugą połowę będzie można obejrzeć od 3 grudnia 2021 roku. Serial jest dostępny tylko na Netflix.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.