Donald Faison znany z serialu "Hoży doktorzy" wcieli się w Profesora Atomusa w aktorskiej wersji "Atomówek"

31.03.2021 10:21
Donald Faison Fot. Invision/Invision/East News

W aktorskim serialu "Atomówki" nie zabraknie Profesora Atomusa. W postać wcieli się Donald Faison znany z roli doktora Turka z serialu komediowego "Hoży doktorzy".

Donald Faison kojarzony z serialu "Hoży doktorzy" został obsadzony w roli Profesora Atomusa w aktorskiej wersji "Atomówek". Twórcy zdradzili też oficjalny tytuł nadchodzącej produkcji.

"Atomówki" - Donald Faison jako Profesor Atomus

O tym, że powstaje aktorska kontynuacja kreskówki Cartoon Network pod tytułem "Atomówki" było wiadomo już od dawna. Na początku marca 2021 roku twórcy zdradzili, które aktorki wcielą się w Bójkę, Bajkę i Brawurkę.

Polecamy

Jak podaje Variety, ogłoszono również odtwórcę ojca tytułowych superbohaterek - Profesora Atomusa. Zagra go Donald Faison. Według doniesień serialowy bohater będzie ekscentrycznym, jowialnym i trochę narcystycznym geniuszem naukowym, który jest niezmiernie dumny ze swojego życiowego osiągnięcia - stworzenia w laboratorium trzech niezwykłych dziewczynek. Serialowy Atomus wejdzie w kryzys wieku średniego, i będzie zdeterminowany, by naprawić swoje relacje z dorosłymi córkami.

Polecamy

Faison zasłynął rolą chirurga Chrisa Turka - najlepszego przyjaciela J.D. Doriana - głównego bohatera serialu komediowego "Hoży doktorzy". Grał też w takich produkcjach jak "Clueless", "Tytani" czy "Byli". Do tej pory ogłoszono, że w aktorskiej wersji "Atomówek" w tytułowe bohaterki wcielą się Chloe Bennet, Dove Cameron i Yana Perrault. Zdradzono też, jak będzie brzmiał oficjalny tytuł serialu. Produkcja będzie nosić nazwę "Powerpuff", co odnosi się do oryginalnego tytułu kreskówki - "Powerpuff Girls".

Polecamy

"Atomówki" - kiedy premiera serialu aktorskiego?

Na razie twórcy nie zapowiedzieli, kiedy zobaczymy pierwszy odcinek aktorskich "Atomówek". Fani muszą uzbroić się w cierpliwość. Oczekiwanie zawsze można wypełnić powtarzając sobie oryginalne przygody trzech walecznych superbohaterek powołanych do życia przez profesora Atomusa. Serial animowany stworzony przez Craiga McCrackena powstał w 1998 roku. Doczekał się sześciu sezonów - czterech pierwszych wyprodukowanych przez Hanna-Barbera Productions i dwóch pozostałych stworzonych przez Cartoon Network Studios. Animacja była abstrakcyjną kreskówką dla dzieci, w której pojawiały się również oczka puszczane w kierunku starszych odbiorców. Jak będzie wyglądała aktorska kontynuacja "Atomówek"? Przekonamy się za jakiś czas.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.