Duch Freddiego w serialu "Big Mouth" opowiedział, jak to jest być gejem

Aleksandra Degórska
18.02.2019 12:19
Big Mouth|undefined Fot. kadr z wideo

W animowanym serialu "Big Mouth" duch Freddiego Mercury'ego śpiewająco opowiedział o życiu gejów.

Nick Kroll i Andrew Goldber postanowili stworzyć animowany serial dla dorosłych, w którym pokazali, z czym muszą zmierzać się na co dzień nastoletni bohaterowie. Kłopoty w szkole, z rodzicami i pierwsze miłości - z tym wszystkim pomaga im się zmierzyć Potwór Hormon. Już sama nazwa tej postaci pokazuje, z jakim specyficznym poczuciem humoru mamy do czynienia w tym serialu

Animowany duch Freddiego Mercury'ego w serialu "Big Mouth"

"Big Mouth" możemy oglądać od 2017 na Netfliksie i serial cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. W jednym z odcinków nawet pojawił się bohater, który zainteresuje niejednego fana Queen. Otóż mamy do czynienia z duchem Freddiego Mercury'ego, który namawia jednego z bohaterów kreskówki do tego, by nie wstydził się być gejem.

Przeczytaj także

Głos podłożył aktor Jordan Peele, zaś w piosence usłyszeliśmy amerykańskiego wokalistę Brendana McCreary'ego, który idealnie podrobił manierę śpiewu Mercury'ego. Zobaczcie, jak twórcy "Big Mouth" przedstawili Freddiego w serialu:

Zobacz także: >> Netflix przygotował specjalny odcinek "Big Mouth" z okazji Walentynek. Kiedy premiera? <<

Film o Queen "Bohemian Rhapsody" święci triumfy

Moda na Queen powróciła znowu w związku z produkcją "Bohemian Rhapsody". Obraz o Queen ma 5 możliwości zdobycia nagrody w różnych kategoriach i może pochwalić się dwoma statuetkami Złotych Globów. Co ciekawe, "Bohemian Rhapsody" był najniżej ocenianym filmem, który zdobył Złoty Glob od czasów "Pożegnania z Afryką". 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.