Duże piersi, Donald Trump i intrygi, czyli zwiastun parodii "Gry o tron" pod tytułem "Purge of Kingdoms"

17.05.2019
Aktualizacja: 17.05.2019 14:13
Purge of Kingdoms|undefined Fot. kadr z filmu Purge of Kingdoms

W sieci pojawił się zwiastun parodii "Gry o tron" zatytułowanej "Purge of Kingdoms". Twórcy postanowili wykorzystać popularność hitu HBO i ukazać Westeros w zabawny sposób.

Zima jest blisko. Tak przynajmniej głosi napis rozpoczynający zwiastun filmu "Purge of Kingdoms" - parodii "Gry o tron". Jeśli już wiecie, że po premierze ostatniego odcinka hitu HBO będziecie tęsknić za Westeros i głównymi bohaterami walki o Żelazny Tron, a przy okazji macie dystans do adaptacji dzieła George'a R.R. Martina, powinniście zainteresować się nadchodzącą komedią. Jak prezentuje się zapowiedź "Purge of Kingdoms"?

Przeczytaj także

Parodia "Gry o tron" - zwiastun filmu "Purge of Kingdoms"

Z parodiami jest trochę jak z filmami porno. Jeśli jakiś tytuł cieszy się popularnością, to na pewno prędzej czy później powstanie jego przerysowana wersja. I tak właśnie jest w przypadku "Purge of Kingdoms". Zresztą przekonajcie się sami.

Niskobudżetowa produkcja kpi nie tylko z wydarzeń ukazanych w 1. sezonie "Gry o tron", ale również wielu innych elementów naszej popkultury, wliczając w to postać Donalda Trumpa, który pojawia się na końcu zapowiedzi. W rolach głównych wystąpili Angus Macfadyen, Anna Hutchison i gwiazda serialu "The Incredible Hulk" z przełomu lat 70. i 80. - Lou Ferrigno. Twórcy zastrzegają, że parodia jest nieautoryzowana, co tylko nadaje pikanterii "Purge of Kingdoms".

"Purge of Kingdoms" - kiedy premiera parodii "Gry o tron"?

Twórcami parodii są filmowcy z grupy Red Hound Films. Trudno powiedzieć, czy "Purge of Kingdoms" zamknie się w jednym filmie, czy powstaną kolejne części skupiające się z osobna na każdym z sezonów serialu. Parodia trafi na serwisy VOD na całym świecie 19 lipca 2019. Nie wiadomo jednak, czy będzie dostępna w Polsce. Ostatni odcinek finałowego sezonu "Gry o tron" zostanie natomiast wyemitowany 19 maja 2019 roku na HBO i HBO GO.

>>Zobacz też: "Gra o tron": Dlaczego Jon Snow nie pogłaskał Ducha? Reżyser odpowiedział na zarzuty fanów<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.