Dwayne "The Rock" Johnson stworzy serial HBO o wrestlerach

21.04.2020 07:38
Dwayne Fot. Jcgo / Juan Garces / Splash News/EAST NEWS

Niedługo Dwayne "The Rock" Johnson wróci do swoich wrestlerskich korzeni. Połączy siły z innymi filmowcami, by powołać do życia serial HBO "TRE CNT", opowiadający o zapaśnikach amatorach.

Być może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale zanim Dwayne "The Rock" Johnson został gwiazdą kina i jednym z najlepiej zarabiających aktorów, walczył jako wrestler. Zresztą jego kamieniarska ksywka nie wzięła się z powietrza. Takim mianem posługiwał się w ringu. Już niebawem Johnson będzie miał okazję przypomnieć sobie swoje wrestlerskie czasy. Zajmie się bowiem produkcją nowego serialu HBO, opowiadającym o tym sporcie.

"TRE CNT" - Dwayne "The Rock" Johnson stworzy serial HBO o wrestlerach

Jak podaje Variety, Johnson połączy swoje siły ze znaną z serialu "Niepewne" Issą Rae i producentką Dany Garcią, by powołać do życia serial o backyard wrestlingu - amatorskiej odmianie widowiskowego sportu.

Przeczytaj także

Scenarzystą serialu "TRE CNT" został Mohamad El Masri. Historia skupi się na pracowniku doków Cassiusie Jonesie. Mężczyzna odziedziczył po dziadku pieniądze i dom. Postanawia wykorzystać okazję do stworzenia własnego imperium wrestlerskiego. Robi to na podwórku za swoim domem, który znajduje się w dzielnicy Houston o nazwie Third Ward, zwanej często przez mieszkańców miasta The Tre. 

Przeczytaj także

El Masri nie tylko zajmie się scenariuszem, ale będzie również pełnił rolę producenta wykonawczego u boku shworunnera Judah Millera oraz Dave'a Becky'ego, Toma Lassally'ego i Jonathana Berry'ego z 3 Arts Entertainment, a także Montrela McKaya z firmy producenckiej Rae o nazwie Issa Rae Productions. Serial trafi na antenę HBO.

Przeczytaj także

To nie pierwszy raz, kiedy Johnson współpracuje nad serialem dla HBO. Wraz z Garcią stworzyli cieszący się uznaniem widzów serial komediowy "Gracze". Aktor wystąpił w nim w roli głównej. Serial zakończył się na piątym sezonie. Na razie nie wiadomo, kiedy "TRE CNT" trafi do ramówki stacji. Niewykluczone, że prace nad serialem opóźnią się z powodu pandemii koronawirusa.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Dwayne "The Rock" Johnson - najaważniejsze role najlepiej zarabiającego aktora

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.