"Echo" - w nowym serialu Marvela powrócą Daredevil Charliego Coxa i Kingpin Vincenta D'Onofrio

08.07.2022 14:41
"Echo" - w nowym serialu Marvela powrócą Daredevil Charliego Coxa i Kingpin Vincenta D'Onofrio Fot. materiały prasowe/Nicole Rivelli/Netflix

Disney+ powoli szykuje kolejny serial ze świata Marvel Cinematic Universe - mowa o "Echo", który pokaże nam przygody niesłyszącej antybohaterki znanej z serialu "Hawkeye". Powrócą w nim znajome twarze.

Echo - w serialu powrócą Daredevil i Kingpin

Ach Marvel i ich połączone uniwersum. Daredevil i Kingpin nieśmiało pojawiali się już w produkcjach "Spider-Man: No Way Home" i "Hawkeye", ale wygląda na to, że więcej do roboty będą mieli w nadchodzącej produkcji "Echo". Jak podaje Deadline, zarówno Vincent D'Onofrio, jak i Charlie Cox potwierdzili swój udział w kolejnym serialu Disney+.

Polecamy

Występ tego pierwszego nie jest raczej zaskakujący - Kingpin jest prawnym opiekunem Echo/Mai Lopez (Alaqua Cox). W finale "Hawkeye'a" dowiedzieliśmy się jednak, że to on jest odpowiedzialny za morderstwo jej ojca - w wyniku potyczki między Fiskiem a Kate Bishop, Maya pod koniec tego odcinka staje przed decyzją: może się zemścić, a może też puścić Wilsona Fiska wolno.

My słyszeliśmy jedynie wystrzał, ale teraz wiemy, że Lopez jednak nie zamordowała swojego "wujka" z zimną krwią.

D’Onofrio powiedział w rozmowie z Deadline po premierze finału "Hawkeye'a", że ma nadzieję, iż "Kingpin nie umarł", bo "jest po stronie fanów i chętnie pogra jeszcze tę postać". Marzenie się spełniło.

Polecamy

Jeśli chodzi natomiast o Matta Murdocka/Daredevila, to Charlie Cox powrócił do tej roli w filmie "Spider-Man: No Way Home". Pojawia się w zaledwie jednej scenie, gdzie udziela Peterowi porad prawnych, a następnie (ku zdziwieniu wszystkich) łapie lecącą cegłę, mówiąc, że "jest bardzo dobrym prawnikiem". 

Niedawno dowiedzieliśmy się również, że Daredevil powróci w swoim własnym serialu na Disney+. Zanim do tego jednak dojdzie, to na platformie zadebiutuje "Echo" - premierę tego serialu zaplanowano na 2023 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.