Elizabeth Olsen zdradziła datę premiery i czas trwania serialu "WandaVision"

Kamil Kacperski
26.04.2019 17:12
Avengers: Infinity War|undefined Fot. kadr z filmu

Aktorka znana z roli Scarlet Witch została zapytana podczas premiery "Avengers: Endgame" o serial aktorski "WandaVision", który zadebiutuje niedługo za Disney+.

O serialu "WandaVision" dowiedzieliśmy się oficjalnie jeszcze w 2018 roku, natomiast na konferencji prasowej Disneya w marcu potwierdzono tytuł produkcji, a także pokazano pierwsze zdjęcie, które niestety nie trafiło nigdy do sieci. Na razie seria jest spowita tajemnicą, którego rąbka uchyliła sama Elizabeth Olsen, wcielająca się w tytułową Wandę, znaną też jako Scarlet Witch. 

WandaVision - poznaliśmy szczegóły serialu

Aktorka wzięła niedawno udział w oficjalnej premierze filmu "Avengers: Endgame", gdzie udzieliła kilku wywiadów różnym portalom i telewizjom. W wywiadzie z publikacją Variety Olsen zdradziła, że zdjęcia do "WandaVision" ruszą już jesienią 2019 roku:

Już jesienią zaczynamy zdjęcia. Paul Bettany i ja jesteśmy bardzo podekscytowani. Marvel przygotował naprawdę świetną ekipę scenarzystów.

Olsen zapytano też o to, ile będą trwały odcinki programu. Niestety, aktorka nie znała odpowiedzi na to pytanie, ale przyznała, że sezon ma trwać łącznie około 6 godzin:

Wydaje mi się, że łącznie ma trwać koło 6 godzin. Nie wiem jednak, ile będą trwały pojedyncze odcinki.

Przeczytaj także

W wywiadzie padło również pytanie o to, czym inspirowali się twórcy "WandaVision" i o to, o czym serial będzie właściwie opowiadał. Elizabeth Olsen nie zdradziła zbyt dużo szczegółów, ale przyznała, że scenarzyści czerpią z wielu komiksów:

Istnieje wiele komiksów, które nas inspirują. Głównymi bohaterami na pewno będą Wanda i Vision, a pierwsze zdjęcie które pokazano przedstawiło nas w latach 50., co jest dobrym teaserem. Będzie naprawdę przyjemnie. Jestem podekscytowana. 

WandaVision - data premiery

Wygląda na to, że premiera "WandaVision" odbędzie się w 2020 roku. Postaci widzieliśmy ostatni raz w filmie "Avengers: Infinity War", gdzie niestety obydwoje odeszli w trakcie starcia z Thanosem. Najnowszym filmem od Marvel Studios jest natomiast produkcja "Avengers: Endgame", która trafiła do kin 25 kwietnia 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.