Elon Musk dołączył do obsady "The Mandaloriana"? Udostępnił zdjęcie z planu

Kamil Kacperski
04.02.2019 12:37
Elon Musk|undefined Fot. AP/Associated Press/East News

Przedsiębiorca i miliarder Elon Musk odwiedził plan zdjęciowy serialu "The Mandalorian", z którego udostępnił zdjęcie. Według reżysera i twórcy produkcji, Jona Favreau, mężczyźni rozmawiali o "hipernapędach".

Elon Musk jest znany nie tylko ze swoich osiągnięć na polu technologicznym (SpaceX, czy Tesla) - stał się symbolem memiarzy i ikoną popkultury. Wystąpił gościnnie w "Iron Manie 2" i "Teorii wielkiego podrywu", jego zdjęcie z jointem stało się memem, a konto szefa Tesli na Twitterze jest pełne pikantnych, aczkolwiek nieco przestarzałych śmiesznych obrazków. 

Elon Musk na planie The Mandaloriana

Przedsiębiorca udostępnił niedawno zdjęcie, na którym trzyma ogromne działko laserowe. Musk podpisał je "czy mam poprowadzić Meme Review?", co jest nawiązaniem do serii wideo tworzonej przez PewDiePie'a, w której youtuber recenzuje najnowsze memy. Fani obydwóch panów od miesięcy powtarzają, żeby Elon Musk poprowadził jeden z odcinków. Kto wie, może niedługo dojdzie do współpracy?:

Inni użytkownicy zauważyli natomiast, że Elon Musk znajduje się w miejscu przypominającym środek statku kosmicznego. Okazuje się, że obserwacje były trafne - reżyser "The Mandaloriana" Jon Favreau podzielił się bowiem zdjęciem z Muskiem, które pochodziło ze spotkania mężczyzn na planie. Panowie rzekomo "rozmawiali o hipernapędach i rozwoju technologii":

Przeczytaj także

The Mandalorian - kiedy premiera 1. aktorskiego serialu ze świata Star Wars?

W roli głównej "The Mandaloriana" wystąpi Pedro Pascal znany z "Narcos", "Gry o tron" i drugiej części serii "Kingsmen". Do obsady dołączyli również Gina Carano ("Deadpool") oraz Nick Nolte. W serialu wystąpią także: Giancarlo Esposito ("Breaking Bad"), Emily Swallow ("Supernatural"), Carl Weathers ("Predator"), Omid Abtahi ("Amerykańscy bogowie") oraz słynny niemiecki reżyser i aktor Werner Herzog ("Grizzly Man"). 

Zobacz także: >> Powstaje prequel Łotra 1 <<

Na razie nie wiadomo, kiedy serial zadebiutuje. Zakładamy, że "The Mandalorian" trafi na platformę Disney+ nie wcześniej niż w drugiej połowie 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.