Ethan Hawke zagra... animowanego Batmana. Niespodziewany ruch gwiazdora

14.09.2021 13:52
Ethan Hawke zagra... animowanego Batmana. Niespodziewany ruch gwiazdora Fot. Invision/Invision/East News

Ethan Hawke to aktor wśród aktorów, który raczej mizernych projektów się nie podejmuje. Dopiero niedawno przyjął ofertę pracy dla Marvela przy "Moon Knight", a teraz Hawke wejdzie do kolejnego komiksowego uniwersum.

Ethan Hawke zagra Batmana

Ethan Hawke ma zagrać Batmana. Ale nie w filmie aktorskim, nie w serialu pokroju "Titans", ani nie w poważnym animowanym projekcie typu "Batman: The Animated Series", czy nadchodzącym "Injustice". Ethan Hawke wcieli się w Mrocznego Rycerza w bajce "Batwheels", która kierowana jest dla dzieciaków w wieku przedszkolnym. Co ciekawe, nie zagra nawet głównej roli - ta przypada antropomorficznym pojazdom Batmana.

Polecamy

Wśród nich znajdziemy oczywiście Batmobil, Batwing, czy Redbird. Każdy z nich został stworzony przez Bat-komputer i ma własną wolę. Przez to, że nie mają żadnego doświadczenia życiowego, pojazdy zachowują się stricte jak małe dzieci. Musicie przyznać, że brzmi to absolutnie absurdalnie.

I chociaż Ethan Hawke wcieli się w Batmana, to głównym bohaterem będzie "Bam", czyli Batmobile. Pojazdowi głosu udzieli Jacob Bertrand z popularnego serialu "Cobra Kai". Serial zadebiutuje natomiast na HBO Max oraz Cartoon Network. 

Polecamy

Tak natomiast brzmi oficjalny opis produkcji:

Są drużyną niezwykłych wojowników, którzy razem stoją przeciwko złoczyńcom z miasta Gotham. To... nie są Batman i Robin. To są Batwheels - wspaniała grupa myślących pojazdów, które razem z Batmanem, Robinem, Batgirl i innymi herosami z DC Comics starają się zaprowadzić porządek w swoim mieście. 

Na razie nie ma oficjalnej daty premiery serialu "Batwheels". Wiemy jednak, że w produkcji jest serial animowany o Batmanie od Bruce'a Timma, Matta Reevesa i J.J. Abramsa. Ten prawdopodobnie będzie przeznaczony dla zdecydowanie większych dzieci.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.