Fani stworzyli petycję online #SaveLucifer, bo chcą, aby powstały kolejne sezony „Lucyfera”

Kamil Kacperski
15.05.2018 10:54
Fani stworzyli petycję online #SaveLucifer, bo chcą, aby powstały kolejne sezony „Lucyfera” Fot. kadr z wideo

W petycji napisano, aby serial został przejęty przez inną stację telewizyjną albo platformę streamingową typu Netflix, czy Hulu. Podpisano już ją ponad 130 tysięcy razy.

Dosłownie kilkanaście godzin od ogłoszenia przez stację FOX anulowania serialu „Lucyfer”, fani pokazali, że definitywnie chcą nadal oglądać przygody Lucyfera Morningstara i jego przyjaciół. Oprócz twitterowej kampanii #SaveLucifer i #PickUpLucifer, która od poniedziałku 14 maja znajduje się wśród trendujących tematów na social mediach i liczy już ponad 1,3 miliona postów, widzowie stworzyli również petycję na platformie Change.org.

Prośba została przygotowana przez grupę fanów noszących nazwę „Lucifans”. Treść petycji jest krótka, ale za to treściwa - głównym postulatem jest oczywiście ratowanie „Lucyfera”, a całość brzmi w ten sposób:

FOX anulował „Lucyfera”, serial kochany przez ludzi NA CAŁYM ŚWIECIE! Sprawmy, żeby produkcja została kupiona przez lepszą stację, taką jak CW, HULU, NETFLIX albo AMAZON!

Czy będzie 4. sezon Lucyfera?

Do tej pory petycję podpisano ponad 134 tysiące razy (stan na 15 maja 2018 roku). Obecnym celem jest zdobycie 150 tysięcy sygnatur, co wydaje się być dość proste do osiągnięcia, zważywszy na to, że podpisują ją ludzie z całego świata. Jeżeli wy również chcecie wesprzeć „Lucyfera” i sprawić, że któraś z innych stacji telewizyjnych lub platform streamingowych zajmie się produkcją kolejnych sezonów serialu, to petycję znajdziecie na stronie Change.org.

Jak miał wyglądać 4. sezon Lucyfera?

Po emisji finałowego odcinka 3. sezonu, a zarazem całego serialu, portal ComicBook.com porozmawiał z producentami „Lucyfera” Joe Hendersonem oraz Ildym Modrovichem. Tematem wywiadu były plany dotyczące fabuły następnych odcinków, więc jeżeli jeszcze nie oglądaliście ostatniego epizodu 3. sezonu, to uważajcie, bo w tekście SĄ SPOILERY:

Tak jak widzieliście w finale - Chloe zobaczyła prawdziwą, szatańską twarz Lucyfera. Nareszcie miała dowód, by uwierzyć kim on tak naprawdę jest. Nie ma odwrotu. Chloe nareszcie zna prawdę i w nią wierzy. Więc największym motorem napędowym 4. sezonu byłoby to odkrycie - w jaki sposób Chloe zareagowałaby na prawdę, w jaki sposób sobie z tym poradziła. Zarówno profesjonalnie, jak i osobiście. Czy można pracować z diabłem? Czy może pokochać diabła?

Twórcy nie chcieli zdradzać dalszych informacji, na wypadek, gdyby jednak któraś stacja telewizyjna zechciała kupić prawa do realizacji serialu „Lucyfer”. Sytuacja jest rozwojowa, więc będziemy na bieżąco informowali, gdy pojawią się nowe wiadomości na temat przyszłości produkcji o diable, który postanowił zamieszkać w Los Angeles.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.