Fani uzyskają pomoc psychologa po ostatnim odcinku "Gry o Tron"

21.05.2019 10:40
Gra o Tron terapeuci dla fanów|undefined Fot. : kadr z wideo

Finał 8. sezonu "Gry o Tron" odbył się już w niedzielę. Ostatni odcinek oznacza też koniec całego serialu. Nie każdy potrafi sobie z tym poradzić...

"Gra o Tron" rozpoczęła się w 2011 roku. Okazuje się, że niektórzy najwierniejsi fani, którzy śledzili losy bohaterów od samego początku, źle przechodzą rozstanie z serialem. Właśnie z myślą o takich osobach portal usług lokalnych Bark.com oferuje specjalny dział, w którym każdy widz znajdzie psychologów pomagających przejść przez ten trudny okres.

Pomoc psychologów dla fanów "Gry o Tron"

Przeczytaj także

Warto zaznaczyć, że to nie jest żart. "Gra o Tron" to serial, który budzi niemałe zainteresowanie, dlatego nic dziwnego, że niektórym ciężko będzie sobie poradzić z jego końcem. Brytyjska strona internetowa uruchomiła usługę, która pomaga widzom uporać się z zakończeniem popularnego serialu. Terapeuci będą udzielać porad, które pomogą fanom przejść przez okres żałoby. Na stronie możemy przeczytać, że:

Finał serialu pozostawił fanów w szoku po ośmiu latach przyjemności, dlatego uruchomiliśmy usługę, która pomoże Ci przetrwać rozstanie z "Grą o Tron". Oferujemy pomoc osieroconym widzom, którzy szukają wsparcia i pomagamy uzyskać potrzebną pomoc w tym trudnym czasie.

Pomoc konsultantów jest dostępna przez Skype'a i kosztuje 20 funtów za 30 minut i 40 funtów za godzinę. Fani mogą umówić się na tyle sesji, ile potrzebują. W końcu terapeutom zależy na zdrowiu swoich pacjentów.

Zobacz także: >>Twórcy "Gry o tron" opowiedzieli o zakończeniu serialu<<

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.